به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، احمد وحیدی وزیر کشور در نشست هم‌اندیشی استانداران سراسر کشور که امروز دوشنبه (۲۵ اردیبهشت) برگزار شد در مورد قطع اینترنت در زمان برگزاری امتحانات نهایی گفت: پیشنهاد قطع اینترنت در زمان برگزاری امتحانات نهایی رد شد. وی افزود: در زمینه برگزاری کنکور مشکلی نیست […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، احمد وحیدی وزیر کشور در نشست هم‌اندیشی استانداران سراسر کشور که امروز دوشنبه (۲۵ اردیبهشت) برگزار شد در مورد قطع اینترنت در زمان برگزاری امتحانات نهایی گفت: پیشنهاد قطع اینترنت در زمان برگزاری امتحانات نهایی رد شد.

وی افزود: در زمینه برگزاری کنکور مشکلی نیست و امنیت سوالات هم موضوع دیگری است که تدابیر لازم برای تامین آن اعمال می‌شود.

وزیر کشور همچنین در حاشیه این نشست نیز در جمع خبرنگاران گفت: موضوع مهم این نشست، احراز اطمینان از وجود شرایط مناسب برای استان ها در برگزاری آزمون هایی است که در پیش داریم؛ در این دوره، آزمون ها در شرایط کاملا ایمن برگزار می‌شود.

وحیدی درباره قطعی اینترنت گفت: موضوعی درباره قطعی اینترنت نداشتیم پیش بینی های دیگری انجام شده که با در نظر گرفتن آنها، امنیت امتحانات و ایمنی آنها از منظر حفظ سوالات برابر قوانینی که در وزارت آموزش وپروش اندیشیده شده است، برگزار خواهد شد.

وی به مقوله فرهنگ سازی هم اشاره کرد و گفت که مشکلات اجرایی را مدیران اجرایی حل می‌کنند تا آزمون را آبرومند برگزار کنیم.

در حال تکمیل…

منبع خبر: فارس