همزمان با مذاکرات ایران و ۴+۱ در وین برای احیای برجام، «ایلی کوهن» وزیر دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) به لفاظی و ادعاهای واهی علیه ایران پرداخت.

به گزارش آذرمغان، همزمان با مذاکرات ایران و کشورهای ۴+۱ در وین اتریش، وزیر دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی به لفاظی علیه ایران پرداخت.

بر اساس این گزارش، «ایلی کوهن» مدعی شد که انعقاد هرگونه «قرارداد بد» با ایران حتماً به شعله ورد شدن جنگ در منطقه منجر خواهد شد.

وزیر دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی با بیان اینکه موضع اسرائیل در این زمینه تنها محدود به تلاش های دیپلماتیک نمی شود، ادعا کرد: توافق بد به سرعت منطقه را به سمت جنگ خواهد کشاند.

کوهن در ادامه ادعاهای خود افزود: هر طرفی که برای دستیابی به منافع کوتاه مدت تلاش می کند باید نسبت به بلندمدت هم هوشیار باشد. اسرائیل به ایران اجازه نخواهد داد به سلاح هسته ای دست پیدا کند. ایران در هیچ مکانی مصونیت ندارد. هواپیماهای ما قادرند به هر منطقه در خاورمیانه و طبیعتاً ایران برسند.

کوهن همچنین از کشورهای قدرتمند جهان خواست مانع از آنچه تلاش ایران برای بی ثباتی در کشورهای دیگر خواند، شوند.

گفتنی است که همزمان با مذاکرات ایران و کشورهای باقی‌مانده در برجام در وین اتریش، رژیم صهیونیستی، به لفاظی‌ها و اقدامات خصمانه خود علیه تهران شدت بخشیده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر