محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، درباره دیکتاتوری ضد انقلاب گفت: در دوره‌های مختلف ما با کنش‌های متفاوتی از ضدانقلاب روبه‌رو بودیم؛ من اسم اتفاقاتی که در چند ماه اخیر رخ داد را تروریسم رسانه‌ای گذاشته‌ام، زیرا دشمن با استفاده از فناوری‌های نوین […]

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، درباره دیکتاتوری ضد انقلاب گفت: در دوره‌های مختلف ما با کنش‌های متفاوتی از ضدانقلاب روبه‌رو بودیم؛ من اسم اتفاقاتی که در چند ماه اخیر رخ داد را تروریسم رسانه‌ای گذاشته‌ام، زیرا دشمن با استفاده از فناوری‌های نوین در حوزه‌های رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی، تلاش کرد تا مردم را مورد بمباران تحریف و دروغ قرار دهد.

وی افزود: دشمنان در تلاش بودند تا عملاً شکاف بین مردم را در جامعه ما ایجاد کنند. ما دیدیم که تلاش می‌کردند تا مانع فعالیت و کسب‌وکار مردم شوند و مردم را در مقابل هم قرار دهند و نسبت به نظام و دولت کم اعتماد کنند. از دشمن همین انتظار هم می‌رود و این یک نوع تحمیل عقاید نادرست به اکثریت جامعه ما است.

اسماعیلی با بیان اینکه جامعه ما ۴۳ سال پیش انتخاب خود را انجام داده است، اظهار کرد: مردم ما در زمان‌های مختلف این اعتقاد خودشان را ابراز کردند و با همه تفاوت‌ها در خط حفظ آرمان‌های انقلاب، یکپارچگی ملی و وحدت سرزمینی در کنار هم هستند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: این مهم‌ترین جنگ روانی است که دشمن علیه ما ایجاد کرده بود که الحمدالله با شکست کامل روبه رو شد. دیکتاتوری رسانه‌ای که ضد انقلاب ایجاد کرده برای این است که جلوی شور، نشاط، فعالیت، تحرک و امیدآفرینی مردم ایران را بگیرند که قطعا موفق نخواهند شد.

پایان پیام/

منبع خبر: فارس