به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، برخی شواهد گویای این مطلب است که باشگاه استقلال تمایلی به تمدید قرارداد با وریا غفوری کاپیتان خود ندارد و این در حالی است که غفوری بارها آمادگی‌اش را برای تمدید با آبی‌ها اعلام داشته است. چندی پیش جواد نکونام سرمربی فولاد ضمن تایید پیشنهاد به غفوری از حضور […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، برخی شواهد گویای این مطلب است که باشگاه استقلال تمایلی به تمدید قرارداد با وریا غفوری کاپیتان خود ندارد و این در حالی است که غفوری بارها آمادگی‌اش را برای تمدید با آبی‌ها اعلام داشته است.

چندی پیش جواد نکونام سرمربی فولاد ضمن تایید پیشنهاد به غفوری از حضور این بازیکن باتجربه در تیم تحت رهبری خود استقبال کرد و با صراحت گفت اگر ادامه همکاری او با استقلال میسر نبود، می‌تواند به فولاد بپیوندد.

کاپیتان استقلال روز گذشته با انتشار پیامی پر از گلایه و کنایه به صورت تلویحی جدایی‌اش از استقلال را اعلام کرد و گفته می‌شود وی با باشگاه فولاد به توافق رسیده و احتمال اینکه این توافق به زودی نهایی شده و غفوری فصل آینده پیراهن فولاد را بر تن کند وجود دارد.

در حالی غفوری در آستانه جدایی از استقلال قرار دارد که گفته می‌شود محمد دانشگر دیگر مدافع این تیم هم به سپاهان پیوسته و عارف غلامی به همراه رافائل سیلوا و روزبه چشمی دیگر مدافعان استقلال هم هنوز پای میز مذاکره ننشسته‌اند.

انتهای پیام/

منبع