سید محمد صفوی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: با تصمیم ستاد کرونا و با توجه به اعلام رنگ قرمز در شهر اردبیل ورود و خروج خودروها به شهر اردبیل تا چهارم مردادماه ممنوع شد. وی تصریح کرد: به هیچ وجه به مسافران ورودی به اردبیل اجازه تردد به محدوده این شهر […]

سید محمد صفوی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: با تصمیم ستاد کرونا و با توجه به اعلام رنگ قرمز در شهر اردبیل ورود و خروج خودروها به شهر اردبیل تا چهارم مردادماه ممنوع شد.

وی تصریح کرد: به هیچ وجه به مسافران ورودی به اردبیل اجازه تردد به محدوده این شهر داده نمی‌شود و شهروندان اردبیلی نیز حق خروج از محدوده اردبیل را با توجه به رنگ قرمز کرونایی ندارند.

رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: این اعمال محدودیت با تصمیم و ابلاغ ستاد کرونای استان از ساعت ۱۸ عصر دیروز اعمال می‌شود و تا چهارم مردادماه همکاران ما در پلیس راه تلاش می‌کنند تا جلوی خروج خودروها از محدوده اردبیل و ورود خودرو به این شهر را از سایر مناطق بگیرند.

صفوی افزود: ما در شش نقطه ورودی به شهر اردبیل این اعمال محدودیت‌ها را انجام می‌دهیم که شامل محور اهر – مشگین‌شهر، اردبیل – سرچم، اردبیل – آستارا، اردبیل – اسالم و اردبیل – سراب است که به هیچ وجه به پلاک‌های غیر بومی اجازه ورود به محدوده استان داده نمی‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: چنانچه رانندگان قوانین و مقررات اعلام شده بر اساس رنگ‌بندی شهرها را مراعات نکنند با جریمه‌های سنگین روبه‌رو خواهند شد.

صفوی از اعمال جریمه یک میلیون تومانی در صورت ورود و یا خروج از شهر با رنگ قرمز و ۵۰۰ هزار تومانی در شهرهای نارنجی خبر داد و اضافه کرد: با همکاری سایر دستگاه‌ها پلیس تلاش می‌کند تا در کنار ممنوعیت تردد زمینه تردد ایمن شهروندان را در محدوده استان فراهم کند.

رئیس پلیس راه استان اردبیل بیان کرد: انتظار می‌رود ترددکنندگان در جاده‌های استان با رعایت قوانین و مقررات از سبقت و سرعت غیرمجاز جلوگیری کرده و به بروز حوادث خطرناک در جاده‌ها کمک نکرده و به نوعی ایمنی و سلامت خود و سایر مسافران را رعایت کنند.

انتهای پیام/

منبع