به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از دریافت گزارش‌های مربوط به تخلفات بازی پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان و استقلال تهران تصمیم به محرومیت قطعی فرشاد فرجی (دو جلسه) و سیدجلال حسینی (یک جلسه) و محرومیت تعلیقی مهدی ترابی و سید آقایی (هر کدام یک جلسه) به همراه جریمه سنگین دو […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از دریافت گزارش‌های مربوط به تخلفات بازی پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان و استقلال تهران تصمیم به محرومیت قطعی فرشاد فرجی (دو جلسه) و سیدجلال حسینی (یک جلسه) و محرومیت تعلیقی مهدی ترابی و سید آقایی (هر کدام یک جلسه) به همراه جریمه سنگین دو میلیارد و پانصد میلیون ریالی باشگاه پرسپولیس (در مجموع هر دو بازی) رأی داد.

همچنین محمدحسین کنعانی زادگان نیز بابت درگیری در هر یک از این بازی با جریمه ۱۵۰ میلیون تومانی روبرو شد.

ضمن اینکه بازی‌های فصل آینده پرسپولیس و سپاهان اصفهان نیز در زمین بی طرف برگزار می‌شود که این موضوع مورد تجدید نظر خواهی قرار می‌گیرد.

آرای سنگین کمیته انضباطی علیه باشگاه پرسپولیس باعث ورود اعضای هیأت مدیره سرخپوشان به این موضوع شد.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گزارشی از لایحه دفاعی باشگاه در اختیار اعضا قرار داد تا آنها نیز در جریان جزئیات قرار بگیرند.

گزارش باشگاه پرسپولیس در خصوص این موضوع با بررسی تمام جوانب به کمیته انضباطی و استیناف فدراسیون فوتبال ارسال شده است که تأیید تمام اعضای هیأت مدیره را نیز به همراه داشته است.

انتهای پیام/

منبع