به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، در مراسمی که عصر یکشنبه با حضور استاندار اردبیل و فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد، از ورزشکاران جبهه مقاومت که حاضر به رقابت با حریف اسرائیلی خود نشدند، با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد. در این مراسم استاندار اردبیل با اشاره به ارزش […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، در مراسمی که عصر یکشنبه با حضور استاندار اردبیل و فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار شد، از ورزشکاران جبهه مقاومت که حاضر به رقابت با حریف اسرائیلی خود نشدند، با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

در این مراسم استاندار اردبیل با اشاره به ارزش و اهمیت کار ورزشکاران قهرمان در عرصه جوانمردی و روحیه فتوت اظهار کرد: این اوج ایثار و گذشت است که یک ورزشکار در دستیابی به مدال رنگین طلا از حضور و رقابت با حریف اسرائیلی بگذرد و به همه دنیا این روح با عظمت و همدردی با مردم غیرتمند فلسطینی را نشان دهد.

اکبر بهنام‌جو تصریح کرد: کار ارزشمندی که ورزشکاران ما در پرهیز از رویارویی با حریف اسرائیلی به خاطر به رسمیت نشناختن این رژیم جعلی انجام می‌دهند، ارزشی والا دارد که کمتر ورزشکاری می‌تواند در صحنه رویارویی چنین روحیه‌ای را از خود نشان دهد.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران نه تنها رژیم غاصب صهیونیستی را به رسمیت نمی‌شناسد بلکه حاضر نیست با ورزشکاران چنین رژیم منحوسی رو در رو شده و بخواهد روحیه پهلوانی و ارزشی را به نمایش بگذارد.

استاندار اردبیل افزود: ورزشکاران استان اردبیل همواره در صحنه‌ها و رخدادهای ورزشی قهرمانی واقعی را با داشتن خصلت‌های جوانمردی و معنوی به دست آوردند و این ورزشکاران جبهه مقاومت هستند که یاد و نامشان همواره در تاریخ این کشور ماندگار خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نیز با تجلیل از ورزشکاران جبهه مقاومت خاطر نشان کرد: همین که ورزشکاران استان اردبیل با روحیه معنوی و ارزشی حاضر نشدند تا در برابر حریف رژیم غاصب صهیونیستی حاضر شده و با آنها سرشاخ شوند، خود ارزش و مقامی بالاتر از قهرمانی دارد.

سردار جلیل بابازاده اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره مخالف سیره ناپاک رژیم جعلی صهیونیسم بوده و هیچ وقت نیز این رژیم را به رسمیت نشناخته و نمی‌شناسد.

وی بیان کرد: قطعاً ورزشکاران استان اردبیل و کشورمان نیز در رویارویی با حریف رژیم صهیونیستی جایگاه‌های انسانی و ارزشی را به جایگاه‌های قهرمانی ترجیح می‌دهند و همواره سعی می‌کنند تا ارزش و منزلت کار خود را با حفظ روحیه جوانمردی بالا ببرند.

انتهای پیام/

منبع