به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از سانا، وزارت خارجه سوریه به حمله بامداد امروز رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد. وزارت امور خارجه در دو نامه به دبیرکل سازمان ملل متحد و رئیس شورای امنیت خواستار محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی به اطراف دمشق شد. وزارت امور سوریه در نامه‌های به دبیرکل سازمان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از سانا، وزارت خارجه سوریه به حمله بامداد امروز رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

وزارت امور خارجه در دو نامه به دبیرکل سازمان ملل متحد و رئیس شورای امنیت خواستار محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی به اطراف دمشق شد.

وزارت امور سوریه در نامه‌های به دبیرکل سازمان ملل متحد و رئیس شورای امنیت اعلام کرد: حدود ساعت ۱۲:۳۲ صبح روز جمعه، نیروهای اشغالگر اسرائیلی با شلیک چندین موشک از سمت جولان اشغالی سوریه اقدام به انجام یک تجاوز هوایی جدید به برخی از مواضع در اطراف شهر دمشق کردند. این تجاوز منجر به شهادت سه نظامی و مجروحیت هفت نفر دیگر و وقوع خسارات مادی شد.

وزارت امور خارجه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: سوریه این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که با ابزارهای مناسب منطبق بر قوانین بین المللی و منشور سازمان ملل متحد، به این تجاوز پاسخ دهد.

همچنین وزارت خارجه سوریه تاکید کرد: سوریه از دبیرکل سازمان ملل و نیز شورای امنیت می‌خواهد که حملات اسرائیل را محکوم کند.

انتهای پیام/

منبع