به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، مهدی تاج در خصوص بیانیه قوه قضائیه و انتشار لیست تخلفات فدراسیون گفت: دبیر کل قبلی فدراسیون استعلامی از قوه قضائیه درباره کاندیداها انجام داده بود و می‌خواست ببیند چه پرونده‌هایی دارند. ضرورتاً در آیین نامه نبوده است ولی سئوال شده است. آنها هم گفته‌اند تاج سه پرونده دارد. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، مهدی تاج در خصوص بیانیه قوه قضائیه و انتشار لیست تخلفات فدراسیون گفت: دبیر کل قبلی فدراسیون استعلامی از قوه قضائیه درباره کاندیداها انجام داده بود و می‌خواست ببیند چه پرونده‌هایی دارند. ضرورتاً در آیین نامه نبوده است ولی سئوال شده است. آنها هم گفته‌اند تاج سه پرونده دارد. یک کاندیدای دیگر هم سه پرونده دارد.

وی افزود: هر سه پرونده‌ای که من دارم مربوط به فوتبال است، هر سه منع تعقیب خورده است، بازرسی کل کشور اعتراض کرده است و دوباره رسیدگی می‌شود. یکی مربوط به کارگیری بازنشستگان یعنی بهاروند و ساکت است. یکی مربوط به تبلیغات محیطی سال ۱۳۹۵ است که منع تعقیب خورده است. بنده، امیر عابدینی، علی کفاشیان، حیدر بهاروند در این پرونده هستیم. هیچکدام از اینها نه اثبات شده است و نه حکمی خورده است. این چیزی است که بازرسی نظرش بوده.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: اینکه دوباره در تمام رسانه‌ها می‌گویند مرکز قوه قضائیه اعلام کرده است؛ نه، این همان نامه‌ای است که به کمیته بدوی و نهادهای نظارتی هم داده‌اند و بررسی کرده‌اند و دیده‌اند چیزی نیست که صلاحیت را تایید کرده‌اند. به یکباره شب گذشته یک فضای رسانه‌ای در یکی از برنامه‌های تلویزیونی درست شد. امروز همان برادران تجمعی را پیش بینی کرده‌اند و این را همزمان در تمام رسانه‌ها پخش کرده‌اند. این را یک جریان رسانه‌ای در آستانه یکسری اتفاقاتی می بینم که در فدراسیون می‌افتد همینطور بحث حق پخش. هیچکدام صحت و موضوعیت ندارد. مربوط به ۱۰ روز قبل از انتخابات فدراسیون است که منتشر شده.

تاج تصریح کرد: ما آرامش کامل داریم. در فدراسیون با قدرت کارمان را می‌کنیم و از مسائل فوتبالی عقب نشینی نمی‌کنیم. حواسمان کاملاً به تیم ملی، به پرچم و کشورمان است؛ به اینکه بهترین‌ها را برای تیم ملی رقم بزنیم و مثل ۴ سال قبل بهترین نتایج را در جام جهانی بگیریم.

وی در خصوص بحث بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی گفت: یکی از بهترین اتفاقات فوتبال ما زمان کی روش رخ داده است. نظرات متفاوتی شاید باشد ولی ارزیابی عمومی ما از آن اتفاق مثبت است. فکر کنم تا دو سه روز آینده یا فردا، هیات رئیسه فدراسیون تصمیماتی راجع به تیم ملی می‌گیرد. تا همینجا این مطلب را می گویم که کافی است.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان در خصوص اینکه باید تکلیف تیم ملی زودتر مشخص بشود، گفت: من روز سه شنبه (هفته قبل) انتخاب شدم. چهارشنبه سر کار آمدم. پنجشنبه و جمعه تعطیل بود ولی سر کار بودم. دیروز و امروز هم بوده. شاید تا فردا تعیین تکلیف کنیم. با سرعت‌تر از این نمی‌شود. علیرغم همه شانتاژها همه حواسمان به پرچم، کشور، میهن و سرافرازی در جام جهانی است.

انتهای پیام/

منبع