به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، نشست هیأت عالی شورای وحدت صبح امروز (سه‌شنبه، ۱۹ دی) در حسینیه سیدالشهدا (دفتر مرکزی) برگزار شد. در این جلسه، ضمن ارائه گزارش بررسی صلاحیت‌ها در جناح‌های مختلف سیاسی و اثرات آن بر موضوع مشارکت و تحقق منویات مقام معظم رهبری و جایگاه جریان ارزشی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، نشست هیأت عالی شورای وحدت صبح امروز (سه‌شنبه، ۱۹ دی) در حسینیه سیدالشهدا (دفتر مرکزی) برگزار شد.

در این جلسه، ضمن ارائه گزارش بررسی صلاحیت‌ها در جناح‌های مختلف سیاسی و اثرات آن بر موضوع مشارکت و تحقق منویات مقام معظم رهبری و جایگاه جریان ارزشی و انقلابی در این حوزه و با عنایت به گزارش‌های واصله در موضوع بررسی صلاحیت‌ها از استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه مقرر شد هیأتی سه نفره جهت رایزنی و مذاکره با شورای نگهبان تشکیل شود.

بر پایه این گزارش، این هیأت سه نفره متشکل از منوچهر متکی، اسدالله بادامچیان و حجت‌الاسلام جلالی ضمن جمع‌بندی اطلاعات در موضوع ردصلاحیت‌ها، د تهران و استان‌ها، با شورای نگهبان رایزنی داشته باشند و ضمن اخذ دلایل و استدلال‌های مربوطه و ارائه مستندات لازم، زمینه حضور حداکثری کاندیداها و ارتقای بسترهای لازم برای مشارکت سیاسی را فراهم کند.

پایان پیام/

منبع خبر: فارس