به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، به نقل از سایت نیروی انتظامی استان اردبیل، سردار حسین اشتری عصر چهارشنبه در سفر به اردبیل و جلسه بازرسی و نظارت نیروی انتظامی استان اردبیل اظهار کرد: رویکرد نیروی انتظامی در شرایط کنونی به ارتقا خدمات کیفی‌تر با سرعت بیشتر برای جلب رضایت مردم است که در این […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، به نقل از سایت نیروی انتظامی استان اردبیل، سردار حسین اشتری عصر چهارشنبه در سفر به اردبیل و جلسه بازرسی و نظارت نیروی انتظامی استان اردبیل اظهار کرد: رویکرد نیروی انتظامی در شرایط کنونی به ارتقا خدمات کیفی‌تر با سرعت بیشتر برای جلب رضایت مردم است که در این زمینه عمده فعالیت‌ها و ارائه خدمات در بستر الکترونیکی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: ما معتقدیم پلیس هوشمند باید در انجام مأموریت خود با اشراف اطلاعاتی زمینه کاهش جرایم را فراهم کرده و امنیت و سلامت روحی، روانی مردم را ارتقا دهد.

فرمانده نیروی انتظامی عملکرد یگان‌های مختلف نیروی انتظامی، مرزبانی و مجموعه‌های فعال در این حوزه را در استان اردبیل عملکردی موفق همراه با جلب اعتماد مردم توصیف کرد و گفت: استان اردبیل جز سه استان امن کشور است که قطعاً در حفظ و پایداری و ارتقا این شرایط همه باید پای کار بیایند.

اشتری ضرورت تداوم طرح‌های پیشگیرانه در حوزه شناسایی، مقابله با جرایم و برخورد قاطع با مجرمان را یادآور شد و افزود: مقابله با احتکار و همچنین ساماندهی فضای مجازی با هدف کاهش آسیب‌ها در این حوزه و برخورد با افراد و گروه‌هایی که فعالیت آنها منجر به تشویش اذهان عمومی می‌شود، از جمله موفقیت‌های نیروی انتظامی در استان اردبیل است.

وی همچنین در بازدید از یکی از کلانتری‌های اردبیل نیز خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما بر این است تا بستر الکترونیکی و ارائه خدمات هوشمند در مجموعه انتظامی با راه‌اندازی سامانه‌های مدرن به وجود آید تا مردم در سریع‌ترین زمان، کیفی‌ترین خدمات را دریافت کنند.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: از زمان شیوع کرونا سعی کردیم در همه استان‌ها این سامانه‌ها را فعال کنیم تا مراجعات حضوری مردم کاهش و خدمات الکترونیکی و اینترنتی توسعه پیدا کند.

فرمانده نیروی انتظامی امنیت مرزهای کشورمان را نیز در شرایط کنونی مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: یکی از استان‌های امن در حوزه مرزی، استان اردبیل است که به رغم درگیری سال گذشته بین کشور آذربایجان و ارمنستان مرزهای این منطقه از آرامش و امنیت خاص بهره‌مند بوده است.

انتهای پیام/

منبع