به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، امیر رجبی در آئین افتتاح نمایشگاه منتخب آثار کاریکاتور در اردبیل اظهار کرد: نمایشگاه منتخب آثار کاریکاتور در اردبیل به کوشش مکتب‌خانه یاغیشلار با مدیریت بهزاد جماعتی افتتاح شد. وی با بیان اینکه در این نمایشگاه ۳۰ اثر منتخب از آثار کاریکاتور شهرام رضایی به نمایش گذاشته شد، افزود: […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، امیر رجبی در آئین افتتاح نمایشگاه منتخب آثار کاریکاتور در اردبیل اظهار کرد: نمایشگاه منتخب آثار کاریکاتور در اردبیل به کوشش مکتب‌خانه یاغیشلار با مدیریت بهزاد جماعتی افتتاح شد.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه ۳۰ اثر منتخب از آثار کاریکاتور شهرام رضایی به نمایش گذاشته شد، افزود: برپایی چنین رویدادهایی در جهت ارج نهادن به مقام هنرمندان و تجلیل از جایگاه آنها ستودنی است و امیدوارم به زودی به همت حوزه هنری استان و انتشارات سوره پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان و با یاری دیگر ارگان‌های فرهنگی استان، شاهد چاپ و رونمایی کتاب آثار کاریکاتور شهرام رضایی باشیم.

رئیس حوزه هنری استان اردبیل همچنین از برپایی نمایشگاه مجازی آثار تجسمی «سوگواره عاشورایی» با نمایش آثاری از هنرمندان اردبیلی خبر داد و گفت: در این نمایشگاه مجازی تلاش کرده ایم تا آثار هنرمند اردبیلی به نمایش گذاشته شود تا عشق و ارادت این قشر به شهدای کربلا به خوبی دیده شود.

رجبی بیان کرد: ماه محرم و صفر همیشه الگوی بسیار ارزشمندی برای هنرمندان متعهد بوده و آثار فاخر ویژه این ایام به دست هنرمندان خلق شده است که علاقمندان می‌توانند از صفحه مجازی حوزه هنری در شبکه اجتماعی اینستاگرام از این نمایشگاه بازدید کنند.

رضوان باقلاچی، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل نیز در این مراسم آمادگی خود را برای پاسداشت و نکوداشت هنرمندان اردبیلی و همچنین یاری رساندن به چاپ کتاب آثار شهرام رضایی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، این نمایشگاه به مدت یک هفته در عمارت موزه شهرداری اردبیل در معرض دید علاقه‌مندان قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع