به گزارش آذرمغان به نقل از مهر، به گزارش خبرنگار مهر، رسول خطیبی شامگاه چهارشنبه بعداز تساوی تیمش برابر پاختاکور ازبکستان در اولین دیدار آسیایی تیمش در شهر شارجه امارات گفت: بازی تماشایی و پرگلی را شاهد بودیم و می‌توانستیم با حفظ نتیجه امشب سه امتیاز را کسب کنیم. وی با بیان اینکه تیم حریف […]

به گزارش آذرمغان به نقل از مهر، به گزارش خبرنگار مهر، رسول خطیبی شامگاه چهارشنبه بعداز تساوی تیمش برابر پاختاکور ازبکستان در اولین دیدار آسیایی تیمش در شهر شارجه امارات گفت: بازی تماشایی و پرگلی را شاهد بودیم و می‌توانستیم با حفظ نتیجه امشب سه امتیاز را کسب کنیم.
وی با بیان اینکه تیم حریف فقط سه موقعیت در نیمه دوم داشت، گفت: برتر از پاختاکور بودیم و باید می‌بردیم ولی به هرحال بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.
خطیبی با اشاره به اینکه از دیدن این بازی لذت برده است، ادامه داد: امیدوارم ایرادات‌مان را برطرف کنیم و در مسابقات بعدی بهتر از این بازی باشیم.
سرمربی تراکتور با تاکید بر اینکه می‌خواستیم حریف را تحت فشار قرار دهیم، افزود: وقتی دو بر صفر جلو افتادیم و بعد سه گل خوردیم، تعویض‌هایی انجام دادیم و با تعویض‌هایی که انجام دادیم به بازی برگشتیم.
وی با اشاره به اینکه بازی امروز کیفیت بالایی داشت، گفت: تیم حریف نیز خوب بود و ۱۰ بازیکن ملی پوش دارد ولی ما نیز طبق قولی که بازیکنان داده بودند با تمام وجود تلاش کردیم. آنها امروز جنگیدند و به آنها خسته نباشید و آفرین می گویم.
خطیبی ابراز داشت: یکی از تصمیم‌هایمان این بود که یکی از بازیکنان در منطقه خودش یکی از بازیکنان حریف را تحت فشار قرار بدهد ولی آن بازیکن ما غفلت کرد و اجازه بازی سازی و شوت زنی به حریف داد.
سرمربی تراکتور با اشاره به اینکه در جریان بازی دو گل شبیه بهم خوردیم، گفت: یکی از زیباترین بازی‌های این مرحله بود چراکه دیدار امروز همه چیز داشت و هم گل داشت و هم از نظر فیزیکی و تاکتیکی بازی خوبی را شاهد بودیم.
وی با بیان اینکه باید در بازی‌های بعدی اشکالات خودمان را برطرف کنیم، افزود: باید در بازی بعدی بهتر از این مسابقه بازی کنیم. همه بازیکنانم بازی جوانمردانه و زیبایی انجام دادند و به آنها خداقوت می گویم.
سرمربی تراکتور ادامه داد: به تیمم افتخار می‌کنم چراکه آنها از لحاظ فوتبالی برتر از حریف بودند. در کل در نیمه دوم سه موقعیت به حریف دادیم که به گل رسیدند.
تیم تراکتور در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پاختاکور رفت و مقابل این تیم به تساوی ۳ – ۳ رسید.
اشکان دژاگه یک گل و محمد عباس‌زاده دو گل برای تیم تراکتور در این دیدار به ثمر رساندند.

انتهای پیام/

منبع