به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از پایگاه النشره، وزیر خارجه عربستان سعودی در سخنرانی مجازی در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تکرار ادعاهای واهی و بی اساس علیه ایران پرداخت. بر اساس این گزارش، «فیصل بن فرحان» وزیر خارجه سعودی در ادعاهایی از جامعه بین المللی خواست تا در قبال […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از پایگاه النشره، وزیر خارجه عربستان سعودی در سخنرانی مجازی در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تکرار ادعاهای واهی و بی اساس علیه ایران پرداخت.

بر اساس این گزارش، «فیصل بن فرحان» وزیر خارجه سعودی در ادعاهایی از جامعه بین المللی خواست تا در قبال آنچه «نقض توافقنامه‌ها و معاهدات بین المللی مرتبط با برنامه هسته‌ای از سوی ایران» خواند، نقش آفرینی کند.

فیصل بن فرحان در ادامه ادعاهایش افزود: ریاض از تلاش‌های بین المللی برای تضمین عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای در کوتاه مدت و بلندمدت و نیز جلوگیری از توانمندی برای تبدیل استفاده صلح آمیز از انرژی هسته‌ای به اهداف نظامی حمایت می‌کند.

این در حالی است که وزیر خارجه عربستان سعودی در صحبت‌هایش به زرادخانه هسته‌ای رژیم صهیونیستی به عنوان تنها دارنده تسلیحات هسته‌ای در منطقه غرب آسیا هیچ گونه اشاره‌ای نکرد.

انتهای پیام/

منبع