رزمنده و پیشکسوت دوران دفاع مقدس گفت: منافقان کوردل شکست در عملیات مرصاد را تحقیر تاریخی خود می‌دانند و هیچ وقت آن را فراموش نمی‌کنند.

ابراهیم شجاعی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، با گرامیداشت پنجم مرداد سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد در شکستن هیمنه منافقان کوردل با حمایت صدام خائن اظهار کرد: به دنبال پذیرش قطعنامه ۵۹۸ تحرکات ارتش عراق در مرزهای ایران به ویژه شلمچه و خرمشهر ادامه داشت ولی با هوشیاری و صلابت نیروهای مسلح همه توطئه‌های آنها در نطفه خفه شد.

وی تصریح کرد: منافقان کوردل که خیال خام تصرف بخشی از ایران را در ذهن داشتند از فرصت به وجود آمده برای حمله به مرزهای ایران و مناطق غرب استفاده کرده و توانستند برخی از شهرهای کرمانشاه را تصرف کنند.

رزمنده و پیشکسوت دوران دفاع مقدس گفت: در چنین ایامی با عنایت الهی و مجاهدت رزمندگان اسلام به ویژه تدبیر شهید صیاد شیرازی در تنگه مرصاد بلایی بر سر منافقان آوردیم که تا عمر دارند آن را فراموش نخواهند کرد.

شجاعی افزود: این عذاب الهی مایه تحقیر آنها در قالب عملیات فروغ جاویدان شد که با سرکردگی مسعود و مریم رجبی منافقان احساس می‌کردند از فرصت قبولی قطعنامه برای تصرف شهرهای ایران می‌توانند استفاده کنند اما در این کار ناکام شده و پشتیبانی صدام نیز نتوانست آنها را از این گرداب نجات دهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: عملیات مرصاد با رمز یا صاحب‌الزمان ادرکنی آغاز شد و در پنجم مرداد تنگه مرصاد کمین‌گاه نابودی منافقان شد تا محل دفن همیشگی این انسان‌های کوردل باشد.

شجاعی اضافه کرد: امروز نیز این منافقان از شکست مرصاد و تحقیر تاریخی رنج می‌برند و با انواع توطئه‌ها و حیله‌گری‌ها سعی می‌کنند تا ملت ایران را از پشتیبانی نظام اسلامی مأیوس کنند در حالی که ملت مسلمان ایران با تبعیت از ولایت و مجاهدت بی‌نظیر همواره در سنگر حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و نظام حاضر و آماده هستند.

انتهای پیام/