به گزارش آذرمغان به نقل از مهر، به گزارش خبرنگار مهر، بازی‌های گروه پنجم لیگ قهرمانان فوتبال آسیا از امروز چهارشنبه به میزبانی گوا هند برگزار می‌شود. بر این اساس پرسپولیس ایران به مصاف الوحده امارات می‌رود و گوا با الریان قطر بازی می‌کند. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس و «تن کاته» سرمربی الوحده امارات […]

به گزارش آذرمغان به نقل از مهر، به گزارش خبرنگار مهر، بازی‌های گروه پنجم لیگ قهرمانان فوتبال آسیا از امروز چهارشنبه به میزبانی گوا هند برگزار می‌شود. بر این اساس پرسپولیس ایران به مصاف الوحده امارات می‌رود و گوا با الریان قطر بازی می‌کند.
یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس و «تن کاته» سرمربی الوحده امارات در نشست خبری پیش از این مسابقه از امکانات میزبانی هند و مشکلات تمرین در این کشور انتقاد کردند.
روزنامه «timesofindia» امروز در مطلبی به این موضوع پرداخت و اظهارات گل محمدی و تن کاته را با مصاحبه «لوران بلان» سرمربی الریان مقایسه کرد.
بلان در نشست خبری خود گفته بود که استادیوم گوا مناسب به نظر می‌رسد و به نوشته این روزنامه، تعریف‌هایش از امکانات هند برای مسئولان برگزاری گوش نواز بوده است.
timesofindia نوشت: «اما سایر مربیان چندان مهربان نبودند.» این روزنامه سپس اظهارات گل محمدی و تن کاته را بازتاب داده است که انتظار داشته‌اند شرایط میزبانی و نگرانی از سلامتی بازیکنان بیشتر از این باشد.

انتهای پیام/

منبع