حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ مجلس در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس در تشریح جزئیات جلسه نوبت شب این کمیسیون اظهار کرد: در جلسه نوبت شب امروز کمیسیون تلفیق ۱۸ همت برای حمل و نقل شهرداری‌ها بود که به آن‌ها اجازه داده شد بتوانند اوراق منتشر کنند که ۵۰ […]

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ مجلس در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس در تشریح جزئیات جلسه نوبت شب این کمیسیون اظهار کرد: در جلسه نوبت شب امروز کمیسیون تلفیق ۱۸ همت برای حمل و نقل شهرداری‌ها بود که به آن‌ها اجازه داده شد بتوانند اوراق منتشر کنند که ۵۰ درصد آن را دولت تضمین کند که با توجه به اهمیت زیرساخت‌های شهری مثل حمل و نقل عمومی و مترو ضروری بود.

وی افزود: در ادامه این جلسه نیز۵ همت هم برای خوابگاه‌های متأهلی مصوب شد که بنا شد اختصاص پیدا کند. ۵ همت برای پروژه‌هایی که قرارگاه سازندگانی خاتم‌الانبیاء برای مطالباتی که از دولت داشت، مصوب شد.

این عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ خاطرنشان کرد: در ادامه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۲ کشور نمایندگان کمیسیون تلفیق با حذف بند (ج) تبصره ۲  موافقت کردند. دولت در تبصره ۲ لایحه بودجه آورده بود در مواردی که مطابق قانون دولت قصد واگذاری سهام یا سهم‌الشرکه که در شرکت‌های دولتی دارد، افراد بتوانند سهام را بخرند و پول آن را به خزانه دولت واریز کنند، که نمایندگان کمیسیون با آن مخالفت و آن را حذف کردند. علت حذف این تبصره این بود که نمایندگان معتقد بودند در این مسئله ممکن است رانت‌هایی بوجود بیاید و محلی برای فساد اقتصادی باشد از این جهت کمیسیون تلفیق آن را رد کرد.

پایان پیام/

منبع خبر: فارس