به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، تیم فوتبال پرسپولیس چهارشنبه هفته جاری میزبان گل گهر سیرجان در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر است. یحیی گل محمدی در حالی سرخپوشان را برای این دیدار آماده می‌کند که سیامک نعمتی، وحید امیری و کمال کامیابی نیا همچنان به دلیل آسیب دیدگی نمی‌توانند برای پرسپولیس بازی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، تیم فوتبال پرسپولیس چهارشنبه هفته جاری میزبان گل گهر سیرجان در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر است.

یحیی گل محمدی در حالی سرخپوشان را برای این دیدار آماده می‌کند که سیامک نعمتی، وحید امیری و کمال کامیابی نیا همچنان به دلیل آسیب دیدگی نمی‌توانند برای پرسپولیس بازی کنند.

سه بازیکن مصدوم این تیم دوران نقاهت خود را زیر نظر پزشک تیم پشت سر می‌گذارند تا برای دیدار با استقلال تهران در یک چهارم نهایی جام حذفی که ۲۴ تیرماه برگزار می‌شود آماده شوند.

شرایط امیری بهتر از کامیابی نیا و نعمتی است اما پزشکان پرسپولیس به کادر فنی این تیم قول داده‌اند هر سه بازیکن را برای دربی نود و ششم پایتخت آماده می‌کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۹:۵۰ چهارشنبه هفته جاری با گل گهرسیرجان در ورزشگاه آزادی که همچنان بدون حضور تماشاگر است بازی می‌کند.

انتهای پیام/

منبع