به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از رسمی سوریه (سانا)، مرحله نخست انتخابات ریاست جمهوری سوریه از صبح امروز پنجشنبه در سفارتخانه‌ها، کنسولگری‌ها و نمایندگی‌های دیپلماتیک سوریه در کشورهای دیگر آغاز شد. این انتخابات در کشورهایی همچون استرالیا، ژاپن، چین، مالزی، اندونزی، پاکستان، هند، عمان، ایران، ارمنستان، قبرس، عراق، اردن، روسیه، بلاروس، امارات […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از رسمی سوریه (سانا)، مرحله نخست انتخابات ریاست جمهوری سوریه از صبح امروز پنجشنبه در سفارتخانه‌ها، کنسولگری‌ها و نمایندگی‌های دیپلماتیک سوریه در کشورهای دیگر آغاز شد.

این انتخابات در کشورهایی همچون استرالیا، ژاپن، چین، مالزی، اندونزی، پاکستان، هند، عمان، ایران، ارمنستان، قبرس، عراق، اردن، روسیه، بلاروس، امارات و لبنان در حال برگزاری است.

شهروندان سوری ساکن کشورهای مذکور از صبح زود برای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری سوریه به پای صندوق‌های رای آمده‌اند. عملیات رای گیری تا ساعت ۷ بعد از ظهر به وقت محلی ادامه خواهد داشت.

رای گیری از شهروندان سوری مقیم خارج در تمام سفارتخانه‌های سوریه به جز آلمان و کنسولگری سوریه در استانبول برگزار خواهد شد زیرا مقامات این دو کشور تصمیم به عدم برگزاری انتخابات سوریه در داخل کشورشان گرفته‌اند.

بشار اسد، عبدالله سلوم عبدالله و محمود احمد مرعی ۳ نامزد انتخابات ریاست جمهوری سوریه هستند.

انتهای پیام/

منبع