روابط عمومی دفتر امام جمعه اردبیل اعلام کرد: با عنایت به توصیه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر عدم برگزاری تجمعات مراسم شب‌های قدر در اردبیل به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بدین وسیله به اطلاع می‌رساند با عنایت به توصیه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر عدم برگزاری تجمعات و همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده، امکان برگزاری مراسم شب‌های قدر طبق سنوات گذشته ممکن نخواهد بود.

از طرفی با عنایت به لزوم بهره‌مندی حداکثری از فیوضات ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر و اشتیاق میهمانان ضیافت عظیم الهی، مراسم سخنرانی و احیا شب قدر توسط نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به صورت پخش زنده و بدون حضور جمعیت انبوه، از محل مصلای اردبیل، برگزار خواهد شد.

مراسم، در شب‌های قدر با سخنرانی حضرت آیت الله عاملی از ساعت ۲۳:۳۰ شروع و از شبکه استانی سبلان، رادیو اردبیل، رادیو برون مرزی آران و همچنین شبکه سحر آذری و شما پخش خواهد شد.

ضمناً این مراسم، همزمان از صفحه اینستاگرام آیت‌الله سید حسن عاملی، امام جمعه اردبیل به نشانی seyyed_hasan_ameli@ پخش می‌شود.

انتهای پیام/