به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، در حالی که در هفته‌های گذشته اخبار ضد و نقیضی از احتمال جدایی یا ماندن سیدمجید حسینی مدافع ایرانی در تیم ترابوزان منتشر شده بود، علیرضا پیکان مدیر برنامه این بازیکن تایید کرد که حسینی دیگر در ترابوزان نمی‌ماند. به گفته علیرضا پیکان، حسینی از قطر، روسیه و ترکیه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، در حالی که در هفته‌های گذشته اخبار ضد و نقیضی از احتمال جدایی یا ماندن سیدمجید حسینی مدافع ایرانی در تیم ترابوزان منتشر شده بود، علیرضا پیکان مدیر برنامه این بازیکن تایید کرد که حسینی دیگر در ترابوزان نمی‌ماند. به گفته علیرضا پیکان، حسینی از قطر، روسیه و ترکیه پیشنهاد دارد ولی بالاترین مبلغ درخواستی برای حسینی از قطر ارائه شده است.

«حسن تونسل» و مدیر سایت «۶۱saat» ترکیه در این خصوص تاکید کرد که مشکل حسینی در ترابوزان مالی و پولی نیست.

تونسل که با علیرضا پیکان مدیر برنامه حسینی گفتگو کرده است، به نقل از پیکان اظهار کرد: حسینی از ترکیه، روسیه و قطر پیشنهاداتی دریافت کرده است و بزرگترین پیشنهاد از طرف قطر است. درخواست حسینی این است که در تیمی باشد که هر هفته بازی کند. این درخواست از سوی ترابوزان پذیرفته نشد و این بازیکن هم از تیم جدا شد.

علیرضا پیکان به این ترکیه‌ای گفته است که حسینی دیگر هرگز به ترابوزان باز نخواهد گشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، مجید حسینی بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از تیم استقلال ایران راهی ترابوزان شد و سه سال در این تیم بازی کرد.

انتهای پیام/

منبع