میرغنی نظری در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: امروز اولین جلسه مجمع نمایندگان استان با استاندار اردبیل برگزار شد که در این جلسه همه نمایندگان بر وحدت و همگرایی بیشتر در مسیر توسعه، عمران و آبادانی کشور تاکید کردند. وی تصریح کرد: همه نمایندگان استان متفق‌القول از استاندار اردبیل خواستند تا تمام […]

میرغنی نظری در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: امروز اولین جلسه مجمع نمایندگان استان با استاندار اردبیل برگزار شد که در این جلسه همه نمایندگان بر وحدت و همگرایی بیشتر در مسیر توسعه، عمران و آبادانی کشور تاکید کردند.

وی تصریح کرد: همه نمایندگان استان متفق‌القول از استاندار اردبیل خواستند تا تمام هم و غم خود را در مسیر توسعه استان قرار داده و با تلاش شبانه‌روزی از فرصت پیش آمده برای پیشرفت همه‌جانبه استان استفاده کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: اکثر شهرستان‌های استان اردبیل از محرومیت مزمن رنج می‌برند که قرار شد استاندار اردبیل با برگزاری منظم جلسات شورای برنامه‌ریزی در استان و شهرستان‌ها برای سال آینده هدف‌گذاری مشخصی را در بودجه انجام داده تا با پیگیری نمایندگان در مجلس، زمینه تأمین اعتبارات مورد نیاز فراهم آید.

نظری افزود: با اولویت طرح‌های پیشران و همچنین تحول‌آفرین استان در سال آینده سعی خواهیم کرد تا منابع مورد نیاز برای این پروژه‌ها تأمین شود که نمونه آن راه آهن اردبیل – میانه، تکمیل بزرگراه‌ها، پایاب سد خدا آفرین و گیوی، محورهای مواصلاتی همچون کلور – درام – پارس‌آباد – سربند به مشگین‌شهر و همچنین توسعه و تحول در بخش آب و خاک است.

وی همچنین ضرورت تکمیل و تجهیز بیمارستان‌ها را به امکانات جدید یادآور شد و خاطر نشان کرد: اکثر بیمارستان‌های استان در وضعیت فقیر قرار دارند چرا که امکانات و تجهیزات به روز در این بیمارستان‌ها کمتر مشاهده می‌شود.

نظری مطالبه نمایندگان استان را از استاندار اردبیل در دولت سیزدهم انتصاب مدیران جسور، جوان و تحول‌خواه اعلام کرد و ادامه داد: بهتر است برخی مدیران که بیش از ۲۰ سال است، مدیریت را قبضه کردند، این مجموعه‌های مدیریتی خود را رها کنند و کار را به دست جوانان توانمند و خوش‌فکر بسپارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: توزیع اعتبارات و تأمین منابع به شکل عادلانه در بین شهرستان‌ها از دیگر مطالبات نمایندگان استان از استاندار جدید بود که امیدواریم استاندار اردبیل همه استان را به یک چشم نگاه کرده و تنها استاندار مرکز استان نباشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی برخی از مدیران توانمند و کوشا بیان کرد: همچنان پیگیری مطالبات مردم اصلی‌ترین خواسته نمایندگان از مدیران دستگاه‌های مختلف است که قطعاً در این راستا برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری‌ها بهتر و شایسته انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع