به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، رضا اسدی هافبک فصل گذشته پرسپولیس پس از افزایش غیرقابل باور مبلغ قرارداد خود از لیست بازیکنان مورد نظر باشگاه برای تمدید آن خارج شد تا کمال کامیابی نیا تنها هافبک دفاعی تخصصی سرخپوشان برای فصل پیش رو شود. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که اصرار عجیبی به حفظ […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، رضا اسدی هافبک فصل گذشته پرسپولیس پس از افزایش غیرقابل باور مبلغ قرارداد خود از لیست بازیکنان مورد نظر باشگاه برای تمدید آن خارج شد تا کمال کامیابی نیا تنها هافبک دفاعی تخصصی سرخپوشان برای فصل پیش رو شود.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که اصرار عجیبی به حفظ اسدی داشت پس از ناکامی مذاکرات او با باشگاه سراغ سایر گزینه‌ها رفت تا بتواند گزینه دیگری را برای این پست انتخاب کند.

سرمربی پرسپولیس در دوران مصدومیت کامیابی نیا در تمرینات پیش فصل از وحدت هنانوف به عنوان هافبک دفاعی استفاده کرد اما او نیز دچار آسیب دیدگی شد تا ابوالفضل سلیمانی بازیکن ۲۲ ساله امیدهای پرسپولیس به کمک این تیم بیاید.

سلیمانی که فصل گذشته کاپیتان امیدهای پرسپولیس بود به عنوان مدافع تخصصی در تمرینات بزرگسالان شرکت کرد اما گل محمدی از او به عنوان هافبک دفاعی استفاده کرده است که تا کنون رضایت کادر فنی این تیم را به همراه داشته است.

از این رو رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرارداد سه ساله او را آماده کرده است تا این بازیکن از فصل پیش رو به طور رسمی در جمع بازیکنان پرسپولیس حضور داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع