به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، علی رحیمی آذر عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قاچاقچی سیگار در استان اردبیل با توجه به محتویات پرونده و انجام تحقیقات لازم توسط شعبه و اخذ آخرین دفاع اتهام انتسابی محرز به پرداخت ۲ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد. وی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، علی رحیمی آذر عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قاچاقچی سیگار در استان اردبیل با توجه به محتویات پرونده و انجام تحقیقات لازم توسط شعبه و اخذ آخرین دفاع اتهام انتسابی محرز به پرداخت ۲ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

وی با بیان اینکه خرید و فروش و حمل یا نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت تخلف محسوب می‌شود، گفت: از این قاچاقچی ۲۶۹ هزار و ۶۰۰ نخ سیگار کشف و ضبط شد و پرونده در این خصوص در تعزیرات حکومتی تشکیل شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل با اشاره به تداوم نظارت بر عملکرد اصناف افزود: تمامی واحدهای تولیدی، خدماتی و توزیعی و اصناف در استان زیر ذره‌بین تعزیرات هستند و برخورد با قاچاقچیان، فرصت‌طلبان، سوء‌استفاده‌کنندگان و مفسدان اقتصادی از اولویت‌های دستگاه قضائی است.

رحیمی آذر بیان کرد: هموطنان می‌توانند گزارش‌های خود در رابطه با احتکار، قاچاق کالا، گران فروشی و کم‌فروشی و عرضه کالا خارج از شبکه توزیع را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.

انتهای پیام/

منبع