به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان ابو آلاء الولائی دبیرکل گروه مقاومت کتائب سیدالشهداء عراق با انتشار توییتی بار دیگر به حمله اخیر آمریکا به مواضع حشد شعبی در غرب عراق و نزدیک مرز سوریه واکنش نشان داد و از سوگند مقاومت عراق برای انتقام خون نیروهایش خبر داد. وی با اشاره به تشییع پیکرهای […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان ابو آلاء الولائی دبیرکل گروه مقاومت کتائب سیدالشهداء عراق با انتشار توییتی بار دیگر به حمله اخیر آمریکا به مواضع حشد شعبی در غرب عراق و نزدیک مرز سوریه واکنش نشان داد و از سوگند مقاومت عراق برای انتقام خون نیروهایش خبر داد.

ما هستیم که زمان و مکان پاسخ را تعیین می‌کنیم

وی با اشاره به تشییع پیکرهای شهدای حمله سه روز پیش آمریکا به پایگاه پشتیبانی و لجستیکی تیپ ۱۴ حشد شعبی، شب گذشته در صفحه خود در توئیتر نوشت: از عزاداران و تشییع‌کنندگان تشکر می‌کنم. ما سوگند یاد کردیم که انتقام عزیزانمان را بگیریم، پس چشمتان روشن.

وی در ادامه با اشاره به این‌که آرامش از اشغالگران در عراق گرفته خواهد شد، اعلام کرد: با کمال احترام به رهبران سیاسی علاقه‌مند به مقاومت، باید اعلام کنیم که دیگر، از این پس، هیچ وساطتی را نخواهیم پذیرفت. ما هستیم که زمان و مکان پاسخ را تعیین می‌کنیم. پاسخی که دل مؤمنان را التیام خواهد بخشید و اشغالگر را اگر هنوز چشمی در سرش مانده باشد، خوشحال نمی‌کند.

انتهای پیام/

منبع