لژیونر ناموفق فوتبال ایران در لیست خرید سرمربی پرسپولیس قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود برای جذب بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات تابستانی را آغاز کرده است.

سرمربی سرخپوشان پایتخت که جذب دو مدافع را در اولویت خریدهای خود قرار داده است برای خریدهای خود در خط میانی و حمله نیز لیست بازیکنان مدنظرش را داده است.

رضا اسدی هافبک پیشین تراکتور تبریز که فصل گذشته در تیم فوتبال «سنت بولتن» اتریش حضور داشت پس از حضور ناموفق در این تیم قصد بازگشت به فوتبال ایران با پیراهن پرسپولیس را دارد.

اسدی فصل گذشته هم مدنظر یحیی گل محمدی بود اما تصمیم به لژیونر شدن گرفت تا در پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر ایران حضور نداشته باشد.

گل محمدی در حالی اسدی را در لیست خرید خود قرار داده که پرسپولیس در پست هافبک دفاعی کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی و میلاد سرلک را دار که هر سه بازیکن در فصل گذشته پیراهن تیم ملی ایران را نیز بر تن کردند.

اسدی علاقه خود برای پیوستن به پرسپولیس را در مذاکرات اولیه با سمیعی عنوان کرده است اما با توجه به اینکه اولویت سمیعی جذب دو بازیکن برای خط دفاعی است، مذاکره با اسدی را فعلا نهایی نمی‌کند.

انتهای پیام/