به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، مهدی اصلانی زاویه بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: در راستای شبکه سازی جهادی و برنامه ریزی اثر بخش برای توسعه کمی و کیفی حرکت‌های جهادی، انتخابات شوراهای جهادی در ۱۲ ناحیه استان اردبیل برگزار شد. وی بیان کرد: در این انتخابات ۵ […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، مهدی اصلانی زاویه بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: در راستای شبکه سازی جهادی و برنامه ریزی اثر بخش برای توسعه کمی و کیفی حرکت‌های جهادی، انتخابات شوراهای جهادی در ۱۲ ناحیه استان اردبیل برگزار شد.

وی بیان کرد: در این انتخابات ۵ نفر از اعضای حقیقی شوراهای جهادی نواحی متشکل از سرگروه‌های جهادی بعد از فرایند انتخابات و با رأی مسئولین گروه‌های جهادی نواحی تعیین شدند.

مسئول مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل تصریح کرد: در پیام ۹ ماده‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی، به برقراری ارتباط بین گروه‌های جهادی، تاکید شده است و شوراهای جهادی بستری برای ایجاد ارتباط و شبکه سازی بین گروه‌های جهادی نواحی می‌باشد.

لزوم ایجاد شبکه جهادی در اردبیل/سازندگی ها هدفمند باشد

شوراها و مجامع جهادی بدنه مردمی و بازوی مشورتی بسیج سازندگی

اصلانی افزود: بهره مندی از نظرات صاحب نظران جهادی و احصای مسائل و مشکلات موجود و اولویت بندی و مطالبه آن‌ها از جمله ظرفیت‌های شوراهای جهادی است که می‌تواند در مسیر حرکت‌های جهادی مؤثر واقع شود.

وی گفت: شوراها و مجامع جهادی بدنه مردمی و بازوی مشورتی بسیج سازندگی هستند که به دنبال سیاست گذاری و ارائه پیشنهادات و راهکارها برای تحقق پیام ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی هستند.

مسئول مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل عنوان کرد: با حضور شوراهای جهادی نواحی استان طی برگزاری انتخابات، اعضای مجمع جهادگران استان نیز مشخص خواهد شد و فعالیت مجمع جدید استانی نیز شروع می‌شود.

لزوم ایجاد شبکه جهادی در اردبیل/سازندگی ها هدفمند باشد

حرکت‌های جهادی نقطه امیدبخش در مناطق محروم

اصلانی با اشاره به ثبت ۲ هزار گروه جهادی از استان اردبیل در سامانه اطلس جهادی، افزود: کیفی سازی حرکت‌های جهادی و تلاش برای توانمند سازی گروه‌های جهادی استان از جمله برنامه‌های اولویت دار مجمع جهادگران است.

وی گفت: گروه‌های جهادی بسیج علمداران خدمت صادقانه و بی منت به مردم و نقطه روشن و امیدبخش در مناطق محروم هستند که در خط مقدم خدمت رسانی به مردم می‌باشند.

مسئول مجمع جهادگران استان اردبیل تصریح کرد: مدیریت جهادی و اعتقاد به اصل “ما می‌توانیم”عامل پیشرفت و عزت کشور است و بدون شک روحیه و عمل جهادی نیاز امروز کشور در عرصه‌های مختلف است‌.

انتهای پیام/

منبع