به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از المیادین، رسانه‌های صهیونیستی یک روز مانده به سخنرانی «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان از انتظارشان برای شنیدن سخنان این رهبر محور مقاومت به منظور پی بردن به واقعیت اوضاع منطقه و رویارویی این جنبش مقاومتی با رژیم اشغالگر قدس خبر دادند. این سخنرانی مهم […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از المیادین، رسانه‌های صهیونیستی یک روز مانده به سخنرانی «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان از انتظارشان برای شنیدن سخنان این رهبر محور مقاومت به منظور پی بردن به واقعیت اوضاع منطقه و رویارویی این جنبش مقاومتی با رژیم اشغالگر قدس خبر دادند.

این سخنرانی مهم قرار است فردا (شنبه) به طور مستقیم از شبکه تلویزیونی المنار و المیادین و دیگر شبکه‌های تلویزیونی وابسته به محور مقاومت پخش شود.

گفتنی است که پی ش ت ر دبیرکل حزب الله لبنان اخیراً در دیدار با ذاکران و مداحان حسینی (ع) در لبنان در اشاره به حوادث اخیر لبنان اشاره کرده بود که حزب‌الله به جنگ داخلی کشیده نخواهد شد.

وی در ادامه تاکید کرد: «ما می‌دانیم که باید چه کاری انجام دهیم.»

روزنامه الاخبار اعلام کرد که نصرالله در دیدار با مداحان حسینی به مسائلی نظیر تلاش برای تخریب وجهه حزب الله و کشاندن آن به جنگ داخلی اشاره کرده است.

انتهای پیام/

منبع