به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حجت‌الاسلام جابر عزیزی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بیله‌سوار با دعوت همگان به رعایت تقوای الهی، تقوا را کلید نجات‌بخش و سعادت دنیوی و اخروی انسان معرفی کرد. وی با برشمردن خصوصیات و ویژگی‌های افراد منافق در قرآن کریم تصریح کرد: منافقان از صدر اسلام تاکنون ضربات جبران‌ناپذیری […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حجت‌الاسلام جابر عزیزی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بیله‌سوار با دعوت همگان به رعایت تقوای الهی، تقوا را کلید نجات‌بخش و سعادت دنیوی و اخروی انسان معرفی کرد.

وی با برشمردن خصوصیات و ویژگی‌های افراد منافق در قرآن کریم تصریح کرد: منافقان از صدر اسلام تاکنون ضربات جبران‌ناپذیری به پیکره جامعه اسلامی وارد کردند و همواره در بین مردم زشت و مزموم شمرده شده‌اند.

امام جمعه شهرستان بیله‌سوار رواج ۲ چهره‌گی در بین مردم را یادآور شد و گفت: ۲ چهره بودن از رذائل اخلاقی است که باید این رفتار از جامعه زدوده شده و فرهنگ هم دوستی بیش از پیش در جامعه به ویژه در مناطق با جمعیت کمتر رواج پیدا کند.

حجت‌الاسلام عزیری فرا رسیدن ۱۴ خرداد سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را گرامی داشت و افزود: شخصیت بی‌نظیر جهانی امام راحل (ره) سبب شده تا اندیشمندان غربی به سیاست و شخصیت این چهره جهانی صحه بگذارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: عنایت خداوند متعال بود که در برهه‌ای از انقلاب، حضرت امام راحل (ره) را به این نظام مقدس هدیه دهد و بهمن ۵۷ منشأ تحول در عالم بوده و بیداری جهانی با محوریت دفاع از مستضعفان عالم اتفاق افتاده و مکتب ارزشمند امام خمینی (ره) فراگیر شود.

حجت‌الاسلام عزیزی با بیان ویژگی‌ها و خصوصیات حضرت امام راحل (ره) اضافه کرد: یکی از خصوصیات و منطق حضرت امام خمینی (ره) مطالبه‌گری نسبت به حق و حقوق ملت بود و این مهم تا لحظه آخر حیات آن امام همام ادامه داشت.

وی با بیان عملکرد ناصواب مسئولان در امور توسعه‌ای شهرستان بیان کرد: ما از تریبون مقدس نماز جمعه مشکلات مردم را مطالبه‌گری می‌کنیم و این مطالبه به حق مردم است که باید توسط مسئول مربوطه پاسخگویی شود نه اینکه افرادی در فضای مجازی بر عملکرد نامطلوب و ناصواب برخی مسئولان لاپوشانی کنند.

حجت‌الاسلام عزیزی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: وقتی نیروی انسانی ناکارآمد و غیرتخصصی توسط برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای پست‌های مهم و کلیدی به دولت تحمیل می‌شود، نتیجه‌ای جز وضعیت موجود نباید انتظار داشت که پروژه بن‌بست‌سازی شهرستان مرزی بیله‌سوار و محرومیت مطلق آن در راستای همین رویه غلط نمایندگان استان است که تا به امروز ادامه دارد.

وی تصریح کرد: ما منکر زحمات نمایندگان جهادی و انقلابی نیستیم ولی این را هم یادآور می‌شویم که کار نماینده جناح بازی و انتصابات نیست بلکه نماینده به عنوان وکیل ملت وظیفه خطیر قانون‌گذاری را بر عهده دارد تا در راستای رفاه و آرامش منطقه استحفاظی خود با رایزنی با مسئولان رده بالای کشوری بودجه‌های لازم را برای محرومیت‌زدایی سرازیر کند.

حجت‌الاسلام عزیزی گفت: اگر این امر محقق می‌شد، نباید امروز بحث آبرسانی به مناطق روستایی خروسلو را مطالبه‌گری می‌کردیم که بسیج سازندگی سپاه ناحیه بیله‌سوار مثل همیشه وارد صحنه شد و به کمک دولت آمد تا این مشکل اساسی منطقه نیز حل و فصل شود.

وی با اشاره با رشادت‌ها و دلاورمردی‌های سپاهیان و نیروهای مسلح کشور افزود: خدا را شاکریم که نعمت این نیروها در کشور سبب شده تا با آرامش در سرتاسر کشور به زندگی روزمره خود ادامه می‌دهیم و روزانه باید هزاران مرتبه شکر این نعمت عظیم اقتدار و امنیت را به جای آوریم.

خطیب جمعه شهرستان بیله‌سوار با محکوم کردن فیلم سر تا پا موهن «عنکبوت مقدس» در جشنواره «کن» به ساحت مقدس حضرت امام رضا (ع)، از دست‌اندرکاران سازمان سینمایی کشور خواست تا با ساخت فیلم سینمایی تحت عنوان «بهشت مقدس» پاسخ این توهین آشکار را به جهانیان بدهند.

انتهای پیام/

منبع