به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه (۲۵ آبان) در پی حادثه تروریستی ایذه که در آن تعدادی از شهروندان توسط تروریست‌ها به شهادت رسیدند، پیامی صادر و تأکید کرد: دشمنان کینه‌ورز و آتش‌افروزان‌ تکفیری که با ایجاد اغتشاش تلاش دارند آرامش ملت را خدشه‌دار […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه (۲۵ آبان) در پی حادثه تروریستی ایذه که در آن تعدادی از شهروندان توسط تروریست‌ها به شهادت رسیدند، پیامی صادر و تأکید کرد: دشمنان کینه‌ورز و آتش‌افروزان‌ تکفیری که با ایجاد اغتشاش تلاش دارند آرامش ملت را خدشه‌دار کنند، بار دیگر با شلیک مستقیم به روی مردم، آنان را به خاک و خون کشاندند که این نشانی به‌ جز دشمنی و کینه‌ورزی با ملت و اعتقادات آنان نیست‌.

متن پیام به شرح ذیل است:

وقوع حادثه تروریستی تیراندازی به مردم و مأموران حافظ امنیت در شهرستان ایذه و آتش‌زدن حوزه علمیه این شهر که باعث شهادت و مجروحیت جمعی از هموطنان عزیز شد موجب تأسف و تأثر گردید.

دشمنان کینه‌ورز و آتش‌افروزان‌ تکفیری که با ایجاد اغتشاش تلاش دارند آرامش ملت را خدشه‌دار کنند، بار دیگر با شلیک مستقیم به روی مردم، آنان را به خاک و خون کشاندند که این نشانی به‌ جز دشمنی و کینه‌ورزی با ملت و اعتقادات آنان نیست‌.

دشمنان جاهل بدانند این ناآرامی‌ها که از اتاق‌ جنگ استکبار جهانی و ایادی سرسپرده آنان هدایت می‌شود، ذره‌ای در ایمان و اراده راسخ این ملت خدشه وارد نخواهد کرد. 

نهادهای امنیتی و انتظامی با قاطعیت به شناسایی آمران و عاملان این حادثه خونین اقدام و مراکز درمانی به وضعیت مجروحان و مصدومان با تمام توان خویش  اقدام کنند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و به‌ ویژه اهالی شهرستان ایذه و خانواده‌ شهیدان این واقعه، برای ارواح طیبه شهدا رضوان و رحمت الهی و برای مجروحین و مصدومین شفا و بهبودی را از درگاه پروردگار منان مسئلت می‌نمایم.

پایان پیام/

منبع خبر: فارس