چهره شاخص جبهه مردمی انقلاب اسلامی با بیان اینکه کشور بعد از این سالهای رکود احتیاج به مدیری توانمند و جهادی دارد، گفت: این در توان دکتر قالیباف است و وی سر لیست انتخابات تهران و رئیس مجلس دوره یازدهم خواهد بود.

به گزارش آذرمغان به نقل از افکارنیوز، ولی اسماعیلی عضو شاخص جمنا با اشاره به موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم، گفت: موضوع انتخابات با محوریت اشتغال جوانان، توسعه درون محور و اصلاح ساختار با نگاه به جوان گرایی در کمیته های تخصصی جبهه مردمی در حال بررسی و تدوین سند توسعه کشور است.

وی با اشاره به شناسایی آسیب ها و نقاط ضعف دولت ها قبلی تصریح کرد: حدودا ۱۲ مورد آسیب و نقاط ضعف شناسایی و بطور راهبردی و تخصصی برنامه اجرایی و عملی برای حل مشکلات تدوین شده است.

چهره شاخص جبهه مردمی انقلاب اسلامی گفت: در این مرحله از گام دوم انقلاب، سند بیست ساله ، سیاستهای کلان نظام مورد نظر مقام معظم رهبری نهایت استفاده را برده ایم.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان در مجلس هشتم در ادامه اظهار داشت: مراحل کمیته ها و مجامع شهرستانی و استانی بجز چند استان تکمیل و شورای ائتلاف استانها در حال بررسی سوابق و برنامه های کاندیداهایی که میثاق نامه را امضاء کرده اند، هستند.

اسماعیلی در جواب سوال تضمین تمکین دیگر کاندیداها برای کمک به کاندیداهای نهایی اظهار داشت: در همین راستا کمیته ی بنام انصراف تشکیل شده که دوستان انقلابی که کاندیدا شده اند را مجاب نمایند برای کمک به کاندیدای نهایی که البته در صورت عدم همکاری کاندیداها، هزینه های اجتماعی و سیاسی برای فرد مورد نظر خواهد داشت.

  • منبع خبر : افکارنیوز