به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، یک منبع امنیتی عراقی امروز یکشنبه در گفتگو با وبگاه المعلومه، از فرود از پیش برنامه ریزی نشده چندین فروند هواپیمای سنگین ترابری ارتش آمریکا در پایگاه عین الاسد خبر داد. وی در این باره گفت: هنوز مشخص نیست که این هواپیماها حامل تسلیحات جنگی بوده‌اند یا اینکه نیروهای […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، یک منبع امنیتی عراقی امروز یکشنبه در گفتگو با وبگاه المعلومه، از فرود از پیش برنامه ریزی نشده چندین فروند هواپیمای سنگین ترابری ارتش آمریکا در پایگاه عین الاسد خبر داد.

وی در این باره گفت: هنوز مشخص نیست که این هواپیماها حامل تسلیحات جنگی بوده‌اند یا اینکه نیروهای آمریکایی یا مستشاران نظامی را به پایگاه عین الاسد منتقل کرده‌اند؟

بنابر اعلام این منبع امنیتی در زمان فرود هواپیماهای ترابری آمریکایی، تدابیر شدید و بی‌سابقه امنیتی در اطراف پایگاه عین الاسد در غرب الانبار برقرار شده بود و آمریکایی‌ها سعی کردند که این عملیات را در نهایت محرمانگی انجام دهند.

وی تاکید کرد که طی روزهای اخیر در پایگاه عین الاسد عملیات‌های فرود این چنینی چندین بار رخ داده و این مساله در مقایسه با گذشته واقعه‌ای غیر عادی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

منبع