مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بطور قطع در دو بازی ابتدایی این تیم در گروه E لیگ قهرمانان آسیا غیبت خواهد داشت.

به گزارش آذرمغان به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی تمرینات خود را در شهر گوا هند دنبال می‌کند که طبق برنامه‌ریزی کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نخستین بازی خود را ۲۵ فروردین ماه با الوحده امارات برگزار می‌کند.
AFC به دلیل ویروس جهانی کرونا اقدام به برگزاری بازی‌های هر گروه به طور متمرکز گرفت تا سرخپوشان همراه با الوحده امارات و الریان قطر راهی کشور هند شده و بازی‌های خود را به میزبانی اف. سی گوا برگزار کنند.
بازیکنان پرسپولیس در حالی شنبه گذشته راهی گوا شدند که فرشاد فرجی و سعید آقایی را به دلیل ابتلاء به کرونا، همراه ندارند.
فرجی که پاسخ تست دوم کرونایش منفی شده بود باید تا ۲۶ فروردین در تهران باقی مانده و سپس با ارائه تستی جدید راهی کشور هند شود. همچنین این بازیکن پس از حضور دوباره در جمع سرخپوشان باز هم باید یک روز کامل در قرنطینه باشد و سپس به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شود.
بنابراین مدافع پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی به جمع این تیم اضافه شده است دو دیدار نخست این تیم مقابل الوحده امارات و الریان قطر را از دست می‌دهد تا گل محمدی همچنان از سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان در قلب دفاع این تیم استفاده کند.
تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۹ فردا چهارشنبه مقابل الوحده امارات بازی می‌کند و سپس خود را برای دیدار ۲۸ فروردین با الریان قطر آماده خواهد کرد.

انتهای پیام/