به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، پرویز فتاح در جریان بازدید از روند اجرای پروژه باند فرودگاه و ریل گذاری راه آهن اردبیل تصریح کرد: بنیاد مستضعفان کار روسازی راه آهن اردبیل را انجام می دهد که کل مسیر ۱۷۷ کیلومتر بوده و با شاخه های فرعی و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، پرویز فتاح در جریان بازدید از روند اجرای پروژه باند فرودگاه و ریل گذاری راه آهن اردبیل تصریح کرد: بنیاد مستضعفان کار روسازی راه آهن اردبیل را انجام می دهد که کل مسیر ۱۷۷ کیلومتر بوده و با شاخه های فرعی و ایستگاهها به ۲۰۷ کیلومتر می رسد.

وی با بیان اینکه ۷۸ کیلومتر از روسازی این پروژه انجام شده است گفت: عملیات ریل گذاری نیز با دستگاه های ساخت داخل در حال انجام است.

 رییس بنیاد مستضعفان کشور به اجرای باند اصلی فرودگاه اردبیل که به دست پیمانکاران بنیاد در حال انجام است، اشاره کرد و گفت: طرح توسعه و ترمیم در این فرودگاه که به عهده بنیاد گذاشته شده بود، اجرا شده و در مراحل پایانی قرار دارد.

وی بیان کرد: در حال حاضر این پروژه در حال کابل کشی برای روشنایی بوده و تا مهرماه تکمیل می شود.

فتاح افزود: برای اجرای این باند از بهترین آسفالت و علاوه بر آن از پلیمر هم استفاده شده که قبلا برای تطبیق با آب و هوای اردبیل مورد آزمایش هم قرار گرفته بود.

انتهای پیام/

منبع