مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: با هدف حمایت از کالای ایرانی و جوانان استان دومین مرحله طرح اهدای جهیزیه ایرانی به زوج‌های جوان نیازمند اردبیلی اجرا می‌شود که در این راستا حمایت خیران یک اولویت اساسی است.

سرهنگ علی پیرجاهد بعد از ظهر امروز در حاشیه اجرای طرح دومین مرحله طرح اهدای جهیزیه به نیازمندان اردبیلی اظهار داشت: با هدف حمایت از کالای ایرانی و جوانان استان دومین مرحله طرح اهدای جهیزیه ایرانی به زوج‌های جوان نیازمند اردبیلی اجرا می‌شود که در این راستا حمایت خیران یک اولویت اساسی است.

وی بیان کرد: خرید کالای ایرانی و حمایت از جوانان ایرانی مهم‌ترین محور و شعار ما است و با همکاری گروه‌های جهادی به دنبال ریشه‌کن کردن فقر و محرومیت از مناطق محروم و روستایی هستیم تا بتوانیم علاوه بر محرومیت‌زدایی در کاهش آسیب‌های اجتماعی جزو استان‌های پیشگام هستیم که این موضوع برای ما اولویت اساسی است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: کالاهای ارائه شده به زوج‌های جوان اعم از یخچال، تلویزیون ، اجاق گاز ، فرش، لباس شویی و برخی موارد دیگر که جمعا ۱۵ کالای اساسی و مورد نیاز برای زندگی است به این افراد تعلق می‌گیرد و با لحاظ تخفیف ویژه با قیمت ۶ میلیون تومان در اختیار افراد متقاضی قرار خواهد گرفت.

پیرجاهد اظهار کرد: ۹ دی ماه آخرین مهلت مراجعه برای شرکت در این طرح برای متقاضیان است و مهم‌ترین هدف ما ارائه این کالاها با هدف تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است که امیدواریم با محوریت حمایت از کالای ایرانی و منوات مقام معظم رهبری به این مهم جامه عمل پوشانده شود که این موضوع یک اولویت اساسی است.

وی تصریح کرد: بسیج سازندگی در یک حرکت خودجوش در بسیاری از عرصه‌ها ورود پیدا کرده که بهره‌مندی زوج‌های جوان از جهیزیه نیز جزو این موارد است که در راستای خدمات‌رسانی به مردم علی الخصوص اقشار محروم جامعه از هیچ تلاشی دست برنخواهد داشت که این موضوع برای ما یک اولویت اساسی است.

انتهای پیام/