به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، چهار پیروزی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر باعث ۱۴ امتیازی شدن این تیم در پایان هفته ششم لیگ برتر فوتبال شد تا سرخپوشان پایتخت با حضور در صدر جدول عزم خود را برای باز پس گرفتن قهرمانی نشان دهند. سه امتیاز اخیر پرسپولیس در حالی با پیروزی دو بر […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، چهار پیروزی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر باعث ۱۴ امتیازی شدن این تیم در پایان هفته ششم لیگ برتر فوتبال شد تا سرخپوشان پایتخت با حضور در صدر جدول عزم خود را برای باز پس گرفتن قهرمانی نشان دهند.

سه امتیاز اخیر پرسپولیس در حالی با پیروزی دو بر یک مقابل نفت مسجد سلیمان اتفاق افتاد که یورگن لوکادیا هر دو گل این تیم را به ثمر رساند. لوکادیا دو بار سمت دروازه حریف موفق به شوت‌زنی شد که هر دو بار تور دروازه میزبان را در مسجد سلیمان لرزاند.

پرسپولیسی‌ها غیر از شوت‌زنی مهاجم خارجی خود در مجموع هفت بار به قصد باز کردن دروازه حریف اقدام به شوت داشتند که تنها یک بار دیگر چارچوب دروازه نفت مسجد سلیمان با خطر تهدید شد.

آمار قابل قبول شوت‌زنی های پرسپولیس در پنج دیدار قبلی نیز رقم خورده بود تا این تیم از هشت گل زده، ۶ گل را از همین طریق وارد دروازه حریفان کند. عملکردی تحسین برانگیز از سوی مدعی جدی قهرمانی در بیست و دومین دوره لیگ برتر که علاوه بر سانتر از جناحین و انتقال توپ‌های متوالی، شوت‌زنی را نیز به دستور کار خود برای بردن اضافه کرده است.

انتهای پیام/

منبع