به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، سید جواد یحیی‌زاده عصر دوشنبه در بازدید از محل ساخت شهرک صنعتی خلخال در جوار» «روستای گزار» خلخال اظهار کرد: معابر «شهرک صنعتی گزار» خلخال آمده برای زیرساخت‌های اصلی در این شهرک است. وی تصریح کرد: «شهرک صنعتی گزار» خلخال در حال ساخت معابر است که با اعتبار بیش […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، سید جواد یحیی‌زاده عصر دوشنبه در بازدید از محل ساخت شهرک صنعتی خلخال در جوار» «روستای گزار» خلخال اظهار کرد: معابر «شهرک صنعتی گزار» خلخال آمده برای زیرساخت‌های اصلی در این شهرک است.

وی تصریح کرد: «شهرک صنعتی گزار» خلخال در حال ساخت معابر است که با اعتبار بیش از ۲ میلیارد تومان خیابان‌کشی و ساخت معابر به اتمام رسیده و زیرساخت‌های مهم از جمله برق، گاز و آب در این منطقه استقرار خواهد یافت.

فرماندار شهرستان خلخال گفت: در شهرک صنعتی شماره یک خلخال عملاً جا و مکان لازم برای استقرار واحدهای جدید وجود ندارد و با حمایت‌های استاندار اردبیل این طرح با قوت ادامه خواهد یافت.

یحیی‌زاده افزود: این شهرک به دلیل دسترسی به زیرساخت‌ها و برخورداری از جاده مناسب، برق، گاز و آب مکان مناسبی برای سرمایه‌گذاری و ایجاد واحدهای تولیدی جدید است.

وی با اشاره به جدیت شرکت شهرک‌های صنعتی استان در استقرار واحدهای جدید خاطرنشان کرد: فعال شدن این شهرک صنعتی در آینده زمینه‌ساز اشتغال صدها نفر خواهد بود.

فرماندار خلخال بیان کرد: شهرک صنعتی جدیدالاحداث در بیش از ۸۰ هکتار پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/

منبع