به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، سردار منوچهر امان اللهی، اظهار کرد: در پی اعلام یک مورد آدم ربایی در یکی از استان‌های همجوار و متواری شدن مسلحانه فرد مذکور با خودرو به استان، به محض رصد و شناسایی پلاک خودرو گروگان گیر، تیم‌های گشتی در محورهای مواصلاتی به منظور دستگیری و توقیف مستقر شدند. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، سردار منوچهر امان اللهی، اظهار کرد: در پی اعلام یک مورد آدم ربایی در یکی از استان‌های همجوار و متواری شدن مسلحانه فرد مذکور با خودرو به استان، به محض رصد و شناسایی پلاک خودرو گروگان گیر، تیم‌های گشتی در محورهای مواصلاتی به منظور دستگیری و توقیف مستقر شدند.

وی ادامه داد: به محض روئیت خودرو گروگان گیر، کارکنان بخش باباحیدر دستور ایست داده ولی راننده با بی توجهی به سمت مأموران تیراندازی کرده است.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در حین تیراندازی گروهبان یکم مرتضی کریم زاده و سرباز وظیفه ابوالفضل هیبتی به فیض شهادت نائل آمدند.

سردار امان اللهی افزود: در ادامه با حضور مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان فارسان و طی تعقیب و گریز گروگانگیر مسلح به هلاکت رسید و یکی از کارکنان شهرستان فارسان نیز در این حین مجروح گردید که خبر تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع