پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان ؛ گروه ایران: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت با تمام کش و قوس ها بین مجلس و دولت نهایتا در مجلس تصویب و کمیسیون اجتماعی بررسی های بیشتر بروی این طرح را آغاز کرد. این در حالی است که نمایندگان مقداری بررسی این طرح را به دلیل نقطه نظرات دولت و […]

پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان ؛ گروه ایران: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت با تمام کش و قوس ها بین مجلس و دولت نهایتا در مجلس تصویب و کمیسیون اجتماعی بررسی های بیشتر بروی این طرح را آغاز کرد.

این در حالی است که نمایندگان مقداری بررسی این طرح را به دلیل نقطه نظرات دولت و پیشنهاد برای ارائه لایحه، به تعویق انداخته بودند که نهایتا دولت در این بخش لایحه ای ارائه نکرد و نمایندگان طرح خود را به صحن علنی مجلس ارائه کردند.

عباس گودرزی، رئیس کمیته بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس درباره ماهیت این طرح به پارلمانی پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان گفت: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت برای کارکنان شرکتی در نظر گرفته شده است و به واسطه آن کارکنان شرکتی تبدیل وضعیت خواهند شد.

با این حال ولی اسماعیلی در گفت و گو با پارلمانی پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان با اشاره به سرنوشت طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس بیان کرد: کلیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس به تصویب رسید و رای بالایی را نیز کسب کرد.

وی تاکید کرد: این طرح در حال حاضر دو شوری شده است در حال بررسی در کمیسیون اجتماعی مجلس است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده مقرر بود تا این طرح هفته گذشته در صحن مجلس به اتمام برسد اما به دلیل بررسی طرح اصلاح نظام بانکی، بررسی این طرح در مجلس به تعویق افتاد.

این نماینده مجلس بیان کرد: انشالله این طرح در نخستین جلسه بعد از تعطیلات مجلس در صحن کمیسیون نهایی خواهد شد چراکه این طرح جزء طرح های اولویت دارد کمیسیون محسوب می شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حال حاضر ماده واحده طرح مذکور به تصویب رسیده و تنها تبصره های این طرح باقی مانده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تقریبا دو جلسه نیاز داریم تا طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت را در کمیسیون اجتماعی نهایی کنیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: پس از ارائه به صحن علنی نمایندگان ده روز فرصت دارند تا پیشنهادات خود درباره این طرح را به هیئت رئیسه ارائه دهند.

وی تاکید کرد: این طرح از جمله طرح های اولویت دار بوده و ۱۷۰ امضا برای در اولویت قرار گرفتن آن جمع آوری شده بود.

انتهای پیام/

منبع