به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، صدیف بدری پیش از خطبه‌های نماز جمعه سرعین، اظهار کرد: هفته آینده با وزیر نیرو و میراث فرهنگی نشست‌هایی را برگزار خواهیم کرد تا تکلیف آبدرمانی «ساری‌سو» در سرعین مشخص شده و شرکت توسعه گردشگری نسبت به اجرای پروژه اهتمامی جدی داشته باشد. وی تصریح […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، صدیف بدری پیش از خطبه‌های نماز جمعه سرعین، اظهار کرد: هفته آینده با وزیر نیرو و میراث فرهنگی نشست‌هایی را برگزار خواهیم کرد تا تکلیف آبدرمانی «ساری‌سو» در سرعین مشخص شده و شرکت توسعه گردشگری نسبت به اجرای پروژه اهتمامی جدی داشته باشد.

وی تصریح کرد: لازم نیست برای چشمه و بستر رودخانه سندی دریافت شود و سندی که شرکت توسعه گردشگری به دنبال آن است، باطل بوده و باید هر چه سریع‌تر این پروژه اجرایی و عملیاتی شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: «گاومیش‌گلی» آبدرمانی سنتی سرعین است و این آبدرمانی باید به صورت سنتی احیا شده و به عنوان شناسنامه هویتی سرعین به دست سرمایه‌گذاران این شهر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

بدری با قدردانی از مشارکت سرمایه‌گذاران سرعینی در اجرای هتل، آبدرمانی‌های مدرن و سایر زیرساخت‌های مورد نیاز در این شهر افزود: سرمایه‌گذاران این شهر با تعصب خاص در این حوزه ورود پیدا کردند و ضرورت دارد دولت زیرساخت‌های مورد نیاز را که شاه بیت توسعه متوازن است در مسیر جذب گردشگران فراهم کنند.

وی مهمترین زیرساخت را توسعه حمل و نقل ریلی، هوایی و زمینی اعلام کرد و ادامه داد: برای اینکه گردشگری به سرعین بیاید باید فرودگاهی مناسب، راه آهنی شایسته و راه مواصلاتی و بزرگراهی ایمن داشته باشیم تا گردشگران داخلی و خارجی به راحتی به این شهرستان گردشگرپذیر سفر کنند.

بدری ضرورت بهره‌گیری از فرصت‌های ملی را برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری به ویژه تقویت هتل‌ها و آبدرمانی‌ها یادآور شد و خاطرنشان کرد: مجموعه‌های مختلف در این شهرستان سرمایه‌گذاری کردند و بیش از ۲ هزار میلیارد تومان پروژه سرمایه‌گذاری نیز در سرعین در حال اجرا است که امیدواریم هر چه سریع‌تر به سرانجام برسد.

وی ضرورت تکمیل راه ارتباطی آلوارس – شایق و راه اندازی پل خاص ورگه‌سران را یادآور شد و اضافه کرد: سرمایه‌گذار این پل سه طبقه با ۲۰۰ میلیارد تومان پیگیر اجرای پروژه است تا گردشگران از این پل به عنوان زیرساخت مهم گردشگری استفاده کنند.

بدری بیان کرد: در ۲ دوره نمایندگی مردم در حد تجربه، تخصص و توان خود سعی کردیم تا با اولویت کارهای توسعه‌ای را در شهرهای اردبیل، نیر، نمین و سرعین به پیش ببریم.

وی در ادامه سخنان خود یادآور شد: همچنان دغدغه مردم و حل مشکلات آنها را داریم و از ظرفیت مجلس برای بیان گرفتاری‌ها و مشکلات مردم استفاده کرده و تلاشمان بر این بوده تا این دغدغه‌ها و گرفتاری‌ها را به صورت مستمر از تریبون مجلس بیان کنیم.

نماینده مردم اردبیل در مجلس تصریح کرد: ما در استان به زیرساخت مهم بزرگراهی و راه آهن نیاز داریم و در کنار آن باید به عمران و آبادانی روستاها به ویژه تأمین قیر رایگان مورد نیاز از طریق بنیاد مسکن و اجرای طرح‌های زیربنایی در این بخش توجهی جدی داشته باشیم.

بدری با تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان در مراسم سالگرد سردار دل‌ها گفت: دشمن با این ترور کور نشان داد که همچنان از ملت ایران کینه به دل دارد و قساوت قلبی آنها مشهود است.

وی افزود: مردم ایران هیچ وقت از این حرکت‌ها دلسرد نشده بلکه با حضوری مضاعف در صحنه سعی می‌کنند تا دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام کنند.

بدری به برگزاری انتخابات ۱۱ اسفند و ضرورت حضور و مشارکت مردم اشاره کرد و ادامه داد: حضور گسترده مردم در انتخابات دشمن را ناکام خواهد گذاشت و توطئه آنها را خنثی خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: باید مسئولان اجرایی به صورت شفاف عملکرد خود را به مردم بازگو کنند که در این زمینه انتظار می‌رود استاندار اردبیل و سایر مدیران با حضور در شهرستان‌ها عملکرد دولت را تبیین کنند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نه تنها ملت ما نامحرم نیستند بلکه با حضور و مشارکت آنها بسیاری از کاستی‌ها برطرف شده و در همه صحنه‌ها از این پشتیبانی مردمی بهره‌مند هستیم.

انتهای پیام/
منبع خبر: مهر