به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، شبکه تلویزیونی الحدث عربستان سعودی درباره پایگاه تروریست‌ها در اقلیم شمال عراق، گزارشی منتشر کرد. در این گزارش خبرنگار شبکه الحدث که به مناطق مرزی اقلیم کردستان عراق در نزدیکی مرزهای ایران سفر کرده، مشاهدات خود را از فعالیت گروههای تروریستی در مناطق صعب العبور […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، شبکه تلویزیونی الحدث عربستان سعودی درباره پایگاه تروریست‌ها در اقلیم شمال عراق، گزارشی منتشر کرد.

در این گزارش خبرنگار شبکه الحدث که به مناطق مرزی اقلیم کردستان عراق در نزدیکی مرزهای ایران سفر کرده، مشاهدات خود را از فعالیت گروههای تروریستی در مناطق صعب العبور و کوهستانی روایت کرده است.

در این گزارش که به صورت ویدیوکامنت منتشر شده و در آن سعی شده از تکنیک‌های بزرگنمایی رسانه‌ای استفاده شود، آمده است: در مأموریتی ویژه و منحصر بفرد، شبکه الحدث به جایی دسترسی پیدا کرده که ایران از رسیدن به آن ناکام مانده است! اینجا در یک منطقه مرزی میان ایران و عراق، جایی که گروه‌های مخالف ایران (تروریست‌ها) در غارهای کوهستانی اقلیم کردستان پناه گرفته‌اند!

در ادامه خبرنگار زن شبکه الحدث می‌گوید: در اینجا عناصر پیشمرگه وابسته به حزب کومله، درون غارها پناه گرفته‌اند تا از حملات ایران که در برهه اخیر افزایش یافته، جان سالم به در برند!

انتشار این گزارش، این واقعیت را برملا می‌سازد که بازوهای رسانه‌ای عربستان سعودی دارای ارتباطاتی نزدیک با گروه‌های تروریستی هستند تا جایی که به محرمانه ترین محافل آنها راه می‌یابند.

از طرفی انتشار این تصاویر بیانگر این مساله است که مقامات اقلیم کردستان عراق هنوز راهکاری جدی برای مقابله با عناصر تروریستی متمرکز در مرزهای ایران را به اجرا نگذاشته‌اند، امری که اقدام متقابل ایران را در قبال این سهل انگاری لازم می‌دارد.

پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید


انتهای پیام/
منبع خبر: مهر