سید حجت مدنی در گفت‌و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: شرکت نفت همه ساله با تأمین سوخت مورد نیاز کشاورزان، دامداران و خانوارهای روستایی و عشایری سعی دارد تا دغدغه آنها را در تهیه سوخت زمستانی برطرف کند که امسال نیز طرح الکترونیکی کردن تأمین سوخت با سهمیه ابلاغی از سوی وزارت نفت به انجام می رسد. وی تصریح کرد: سهمیه […]

سید حجت مدنی در گفت‌و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: شرکت نفت همه ساله با تأمین سوخت مورد نیاز کشاورزان، دامداران و خانوارهای روستایی و عشایری سعی دارد تا دغدغه آنها را در تهیه سوخت زمستانی برطرف کند که امسال نیز طرح الکترونیکی کردن تأمین سوخت با سهمیه ابلاغی از سوی وزارت نفت به انجام می رسد.

وی تصریح کرد: سهمیه ویژه‌ای برای کشاورزان، دامداران و خانوارهای روستایی در نظر گرفته شده که از اول مهرماه این سهمیه در حساب خانوارهای روستایی و عشایری شارژ شده که با مراجعه به نمایندگی های شرکت نفت می توانند سوخت مورد نیاز زمستانی خود را تأمین کنند.

مدیرعامل شرکت نفت منطقه‌ای اردبیل گفت: برای خانوارهای یک تا پنج نفره ۸۰۰ لیتر و پنج تا ۱۰ نفر نیز بیش از ۹۰۰ لیتر سهمیه سوخت در نظر گرفته شده که با شارژ کارت اعتباری خود می توانند خریدشان را از طریق تعاونی های روستایی و نمایندگی های فروش نفت سفید انجام دهند.

مدنی افزود: هیچ مشکلی در تأمین سوخت مورد نیاز کشاورزان، دامداران و خانوارهای روستایی و عشایری وجود ندارد و ما همه‌ ساله سعی داریم در این ایام نیازمندی های آنها را احصا کرده و نسبت به پرداخت سهمیه مورد نظر اقدام کنیم.

وی مهلت مقرر برای دریافت این سهمیه فوق‌العاده را تا آخر آذرماه اعلام کرد و ادامه داد: در صورت عدم مراجعه در سه ماه، این سهمیه دیگر قابل تمدید نخواهد بود و سهمیه جدید زمستانی نیز به موقع اعلام می شود.

انتهای پیام/

منبع