به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از ایرنا، سردار مهدی حاجیان سه شنبه شب در برنامه خبری گفت: یکی از اهداف دشمنان و بدخواهان مردم تعطیل شدن بازار بود که در این رابطه فراخوان‌های بسیاری داده بودند، اما مردم و کسبه با آنها همراهی نکردند. وی افزود: از ابتدای صبح امروز(سه شنبه) تعدادی […]

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از ایرنا، سردار مهدی حاجیان سه شنبه شب در برنامه خبری گفت: یکی از اهداف دشمنان و بدخواهان مردم تعطیل شدن بازار بود که در این رابطه فراخوان‌های بسیاری داده بودند، اما مردم و کسبه با آنها همراهی نکردند.

وی افزود: از ابتدای صبح امروز(سه شنبه) تعدادی از افراد با ایجاد سر و صدا و رعب و وحشت سعی داشتند تا کسبه را از بازگشایی مغازه‌های خود منصرف کنند.

سخنگوی فراجا با بیان اینکه برخی از این افراد تراکت پخش می‌کردند و شعارهای تهدیدآمیز می‌دادند، افزود: این افراد کسبه را تهدید می‌کردند تا مغازه‌های خود را باز نکنند، اما با حضور به موقع پلیس این توطئه خنثی شد.

وی تاکید کرد: در نهایت ۱۱ نفر از تهدید کنندگان کسبه تهران دستگیر شدند و در اعترافات اولیه خود به گرفتن پول از سرویس‌های خارجی برای ایجاد آشوب در بازار اعتراف کردند.

سخنگوی فراجا ادامه داد: همچنین ابزار و ادوات آتش زننده و مجرمانه همراه این افراد کشف شد که گزارش تکمیلی آن بعدها اعلام می‌شود.

انتهای پیام/
منبع خبر: ایر نا