به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای عصر چهارشنبه در سفر به اردبیل و شرکت در شورای قضائی استان اردبیل اظهار کرد: در رسیدن به توفیق الهی باید مبارزه مستمر و دائم با شیطان نفس و شیطان بیرونی مورد توجه همه انسان‌ها قرار گیرد. وی جلب رضایت الهی را در سایه توجه به […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای عصر چهارشنبه در سفر به اردبیل و شرکت در شورای قضائی استان اردبیل اظهار کرد: در رسیدن به توفیق الهی باید مبارزه مستمر و دائم با شیطان نفس و شیطان بیرونی مورد توجه همه انسان‌ها قرار گیرد.

وی جلب رضایت الهی را در سایه توجه به این دو عنصر حیاتی و ضروری دانست و تصریح کرد: اگر انسان بر هوای نفس خود مسلط شود و از شیطان بیرونی نیز مراقبت کند، قطعاً ره به سعادت خواهد برد.

معاون اول قوه قضائیه به جنایات رژیم غاصب صهیونیسم در منطقه غزه و فلسطین اشغالی اشاره کرد و گفت: این ددمنشی‌ها و گستاخی‌ها نتیجه روش صلح‌طلبانه کشورهای عربی منطقه در برابر فزون‌خواهی اسرائیل است که به یک مذاکره و پیمان‌نامه ذلت‌بار بین اعراب منطقه با رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

محسنی اژه‌ای ۷۰ سال کشتار مردم مظلوم فلسطین را به دست جلادان رژیم صهیونیستی یادآور شد و افزود: در همین روزهای اخیر ۲۰۰ نفر از مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه که ۶۰ نفر از آنها کودک بودند، به شهادت رسیده و دنیا به عینه شاهد این جنایات پلید و همراه با خوی حیوانی جلادان روزگار است.

وی سکوت مرگبار سازمان‌های جهانی و بین‌المللی مدعی حقوق بشر را ننگی بر پیشانی این سازمان‌ها اعلام کرد و ادامه داد: آنهایی که حامی ظالم و مفسد هستند باید از این راه و روش خود خجالت کشیده و سرشان به زیر باشد.

محسنی اژه‌ای در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: حتی برای چنین جنایتکارانی گذاشتن نام گرگ صفتی و خوی حیوانی شایسته نیست بلکه خودخواهی و فزون‌طلبی آنها فراتر از شیوه و خوی حیوانات است.

معاون اول قوه قضائیه اضافه کرد: امیدواریم با بیداری امت اسلامی و همگرایی واقعی در جبهه مسلمین، آمریکا و رژیم صهیونیستی دست از جنایت در این سرزمین برداشته و روز به روز شاهد اضمحلال رژیم غاصب صهیونیستی باشیم.

انتهای پیام/

منبع