معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: به منظور رفع مشکلات مردم و رفع مطالبات آنان در زمان اجرای طرح‌های عمرانی زیرساخت‌های آسیب‌دیده پروژه‌های عمرانی استان اردبیل بازسازی می‌شود.

به گزارش ندای شمالغرب اردبیل، بهروز ندایی عصر امروز در جلسه بررسی وضعیت بازسازی زیرساخت‌های آسیب دیده در اجرای محدوده پایاب سد خداآفرین اظهار داشت: به منظور رفع مشکلات مردم و رفع مطالبات آنان در  زمان اجرای طرح‌های عمرانی زیرساخت‌های آسیب‌دیده پروژه‌های عمرانی استان اردبیل بازسازی می‌شود.

وی بیان کرد: تمام تلاش و اهتمام ما این است که اجرای طرح‌های عمرانی استان را با توجه به فصل کاری استان تسریع بخشیده و با بهره‌گیری از ظرفبت‌های سرمایه‌گذاران بخش خصوصی هر جه سریع‌تر پروژه‌های اجرایی استان را به اتمام برسانیم که این مسئله نیازمند اهتمام ویژه مدیران اجرایی و بخش خصوصی است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به این که تکمیل پایاب سد خدا آفرین برای پنج هزار نفر اشتغالزایی می‌کند گفت: اجرای طرح‌های عمرانی در استان به شکل اولویت‌دار در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم بر حسب اولویت طرح‌هایی که پیشرفت فیزیکی بیشتری دارند را زودتر به اتمام برسانیم و به این طریق تعداد پروژه‌های به اتمام رسیده در استان به حد مطلوب برسد.

ندایی با اشاره به اهمیت پروژه پایاب سد خداآفرین و نقش مهم آن در اشتغال‌زایی و توسعه اقتصادی اظهار کرد: اهمیت به اجرای این پروژه نیز با توجه به نقش بسیار وافر آن بسیار حائز اهمیت است و با توجه به اهمیت این پروژه در شمال غرب کشور بازسازی زیرساخت‌های آسیب‌دیده این طرح در زمان اجرا بسیار حائز اهمیت است.

وی اظهار کرد: برآورد و تخمین خسارت‌ها نیازمند احصا و بررسی است تا بتوانیم در موعد مقرر با سازمان‌ها، ادارات و نهادهای مرتبط و نیز پیمانکاران به بررسی‌های لازم پرداخته و مشکلات این پروژه تحول‌آفرین در بسیاری از عرصه‌ها را مد نظر قرار دهیم که در این زمینه نیز اقدامات مناسبی انجام یافته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: تامین اعتبارات لازم برای تسریع در اجرای بازسازی زیرساخت‌ها و نیز ترمیم جاده‌ها و رسیدگی به سایر مشکلات نیازمند بهره‌گیری از نظرات کارشناسانه و علمی است که در این زمینه باید برنامه‌های مناسب و اساسی تدوین شود تا بتوانیم مشکلات موجود در این راستا را نیز برطرف کنیم.

انتهای پیام/