ابراهیم پوستی تولیدکننده زعفران با برند رهلی در اردبیل در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: برند رهلی اولین برند ثبت شده در منطقه بوده و داری نشان سیب سلامت است. وی اظهار کرد: باتوجه به اینکه ثبت برند رهلی با شیوع ویروس کرونا همزمان شد در طول دوسال گذشته نتوانستیم به اهداف […]

ابراهیم پوستی تولیدکننده زعفران با برند رهلی در اردبیل در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: برند رهلی اولین برند ثبت شده در منطقه بوده و داری نشان سیب سلامت است.

وی اظهار کرد: باتوجه به اینکه ثبت برند رهلی با شیوع ویروس کرونا همزمان شد در طول دوسال گذشته نتوانستیم به اهداف خود برسیم.

تولیدکننده زعفران در اردبیل اظهار کرد: هدف ما رسیدن به بالاترین حد از میزان تولید و پخش زعفران در استان اردبیل و البته ارسال به سایر استان هاست.

پوستی ادامه داد: متاسفانه در استان ما زیاد به برند محلی اهمیت داده نمی شود. ما بهترین کیفیت زعفران را با قیمت بسیار پایین عرضه می کنیم اما شهروندان اردبیلی بیشتر زعفران با برندهای دیگر که قیمت بالاتری را هم دارد را خرید می کنند.

وی افزود: متاسفانه در استان اردبیل اتحادیه ای در حمایت از زعفران کاران وجود ندارد و انتظار داریم ارگان های مختلف از ما حمایت کنند.

تولیدکننده زعفران در اردبیل اظهار کرد: مسئولان استانی می توانند از محصولات ما به عنوان هدایا استفاده کنند تا کمک حال ما باشند.

انتهای پیام/

منبع