به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، سیدکمال‌الدین میرجعفریان بعدازظهر شنبه در نشست هماهنگی رویداد اردبیل ۲۰۲۳ اظهار کرد: رویداد «اردبیل ۲۰۲۳ پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو» یک رویداد تاریخی و فرصتی منحصر به‌فرد برای اردبیل است که باید از ظرفیت‌های آن جهت معرفی استان در سطح بین‌المللی، حداکثر استفاده را انجام دهیم. وی افزود: دستگاه‌ها […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، سیدکمال‌الدین میرجعفریان بعدازظهر شنبه در نشست هماهنگی رویداد اردبیل ۲۰۲۳ اظهار کرد: رویداد «اردبیل ۲۰۲۳ پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو» یک رویداد تاریخی و فرصتی منحصر به‌فرد برای اردبیل است که باید از ظرفیت‌های آن جهت معرفی استان در سطح بین‌المللی، حداکثر استفاده را انجام دهیم.

وی افزود: دستگاه‌ها و نهادهای مختلف همکاری کامل را برای برگزاری این رویداد داشته و حداکثر استفاده را از این فرصت پیش‌آمده در همه زمینه‌ها انجام دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل بیان کرد: در بحث نرم‌افزاری، اطلاع‌رسانی و تولید محتوا برای معرفی استان اردبیل، باید به بهترین نحو عمل شود و سرمایه‌گذاران در حوزه‌های مختلف پای کار آمده و با استفاده از این فرصت، محصولات و تأسیسات خود را معرفی کنند.

میرجعفریان تصریح کرد: برای معرفی فرا سرزمینی و در حوزه کشورهای عضو اکو هم برنامه‌ریزی‌ها انجام و با استفاده از ظرفیت وزارت خارجه و حضور در نمایشگاه‌های خارجی پیش‌رو، پتانسیل‌های استان معرفی شود.

انتهای پیام/

منبع