به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از اسپوتنیک، «دیمتری پولیانسکی» معاون نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد تاکید کرد که واکنش نشان ندادن «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل به حملات رژیم صهیونیستی به خاک سوریه غیر قابل قبول است. وی طی اظهاراتی در جریان نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت که یکی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از اسپوتنیک، «دیمتری پولیانسکی» معاون نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد تاکید کرد که واکنش نشان ندادن «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل به حملات رژیم صهیونیستی به خاک سوریه غیر قابل قبول است.

وی طی اظهاراتی در جریان نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت که یکی از عوامل بی ثباتی در سوریه حملات اسرائیل و نقض سازمان یافته حریم هوایی سوریه و کشورهای همسایه و حمله به اهداف غیرنظامی در این کشور است.

این در حالی است که «بسام صباغ» نماینده دائم دمشق در سازمان ملل متحد نیز امروز در نشست شورای امنیت با اشاره به غارت ثروت‌های نفتی سوریه توسط آمریکا، تاکید کرد: باید حضور غیرقانونی این کشور در سوریه پایان یابد.

گفتنی است، روز گذشته پدافند هوایی سوریه با حمله هوایی تجاوزکارانه اسرائیل به برخی مناطق در اطراف شهر دمشق مقابله کرد و بیشتر موشک‌ها را ساقط کرد.

انتهای پیام/

منبع