مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل گفت در پانزدهمین جلسه هیات مدیره خانه که با موضوع آیین گرامیداشت روز خبرنگار برگزار شد مصوب شد که روز خبرنگار امسال متفاوت تر از سال‌های گذشته برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از ایرنا حبیب احمدی افزود: درسال گذشته بدلیل دستورالعمل ستاد ملی کرونا و وضعیت قرمز استان موفق به برگزاری  حضوری مراسم  روز خبرنگار نشدیم ولی امسال اگر شرایط اجازه دهد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری و با آیینی ویژه  در خدمت زحمت کشان این عرصه خواهیم بود.

وی ادامه داد: پیش بینی‌های لازم برای برگزاری مراسم حضوری انجام گرفته و امیدواریم شرایط کرونایی اجازه برگزاری این مراسم را بدهد.

احمدی افزود: بر خلاف رویه‌های قبلی که بیشترین برنامه مراسم مربوط به سخنرانی مسئولان بود این بار تربیونی آزاد برای شنیدن درد دل اصحاب رسانه با حضور مسئولان مربوطه خواهیم  داشت.

وی تجلیل از پیشکسوتان و فعالان رسانه را از دیگر برنامه‌های این مراسم عنوان کرد و افزود: احترام به پیشکسوت و تجلیل و تکریم شامخ این عزیزان باید سرلوحه کاری اصحاب رسانه باشد.

احمدی اظهار کرد: زیارت قبور خبرنگاران فقید و بازدید از دفاتر نشریات از دیگر برنامه‌های روز خبرنگار می‌باشد.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل از اصحاب رسانه استان خواست دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود را در هر چه بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن روز خبرنگار ارایه کنند تا برنامه‌ریزی لازم در این خصوص انجام شود.

روز ۱۷ مرداد سالگرد شهادت محمود صارمی  خبرنگار شهید ایرنا که بدست طالبان در افغانستان  به شهادت رسید  در ایران بعنوان روز خبرنگار نام‌گذاری شده است.

انتهای پیام/