صالح عبدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، از آغاز واکسیناسیون تیم سیار طرح خانه به خانه در این شهر خبر داد و اظهار کرد: این رزمایش در ادامه طرح شهید سلیمانی است تیم سیار واکسیناسیون طرح خانه به خانه جعفرآباد مغان شروع به کار کرده است. وی با بیان اینکه در طرح شهید […]

صالح عبدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، از آغاز واکسیناسیون تیم سیار طرح خانه به خانه در این شهر خبر داد و اظهار کرد: این رزمایش در ادامه طرح شهید سلیمانی است تیم سیار واکسیناسیون طرح خانه به خانه جعفرآباد مغان شروع به کار کرده است.

وی با بیان اینکه در طرح شهید سلیمانی موفقیت‌های بسیاری در کنترل و شیوع بیماری در جعفرآباد کسب شد، افزود: این طرح با هدف واکسیناسیون تمام اهالی جعفرآباد مغان قطع انتقال ویروس کرونا و حمایت از خانواده‌های نیازمند که به بیماری کووید مبتلا شده اند برنامه ریزی و اجرا شده است.

رزمایش واکسیناسیون «خانه به خانه» در جعفرآباد مغان آغاز شد

عبدی با اشاره به اینکه در این رزمایش تیم‌های سازماندهی شده در قالب گروه‌های مختلف تقسیم بندی شده اند، گفت: در جعفرآباد مغان بیش ۸ تیم در این برنامه مشارکت دارند و همچنین بیش ۱۰۰ نفر نیروی بسیجی در این طرح حضور دارند.

وی در پایان گفت: درجهت کمک به کادر درمانی و مبارزه با ویروس منحوس کرونا از اهالی شهر تقاضای توجه بیشتر اعلام‌های سنین مختلف روند ادامه واکسیناسیون را خواستاریم.

رزمایش واکسیناسیون «خانه به خانه» در جعفرآباد مغان آغاز شد

انتهای پیام/

منبع